„Huesca“ – „Celta Vigo“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 7 d., Sekmadienis, 13:00 (JK laikas)
Vieta: Estadio El Alcoraz
Spėjimas: „Celta Vigo“
Lažybų vedėjas: 1xbet

„SD Huesca“ pateko į šį žaidimą po to, kai „1 Liga Liga“ surinko rezultatą prieš „Eibar“. Šiame žaidime Huesca sugebėjo valdyti 46% ir 4 bandymus įmušti įvartį su 1 įvarčiu. Įvartį pelnė Sandues Ramírezas. Savo varžovams Eibaras turėjo 17 smūgių į vartus, iš kurių 3 buvo tikslūs. Rezultatas tapo 1 – 2. Papakouli Diop pelnė įvartį. Pastaruoju metu tai buvo reta proga, kai Huesca sugebėjo atsilaikyti visas 90 minučių. Tiesą sakant, licencijos buvo įvertintos per 5 iš jų 6 ankstesnių susirėmimų, pakeliui išleidus 7 įvarčius. Netrukus sužinosime, ar ši tendencija išliks šiame žaidime. Prieš šį susitikimą „Huesca“ per pastaruosius 5 mačus lygoje neatrodė pergalinga prieš „Celta Vigo“.

Prieš tai vykusiame žaidime „Celta Vigo“ sužaidė lygiosiomis 1: 1 „La Liga“ rungtynėse su „Real Valladolid“. Tose rungtynėse „Celta Vigo“ valdė 66 proc. Kamuolio ir 11 bandymų įmušti įvartį su 2 įvarčiu. Įvartį pelnė Celta Vigo. Jeison Murillo. „Real Valladolid“ turėjo 7 bandymus įmušti, iš kurių 3 buvo tikslūs. Fabiánas Orellana įmušė įvartį „Real Valladolid“ komandai. Žvelgiant į jų formą, „Celta Vigo“ buvo įmuštas prieš 5 iš 6 paskutinių rungtynių, o varžovai iš viso įmušė 7 įvarčius. Gynyboje Osas Celestesas tikrai gali padaryti daug geriau.

„SD Huesca“ tikrai turės gerai dirbti, kad įmuštų įvartį prieš šią „Celta Vigo“ komandą, kuri turėtų įgyti pranašumą. Šiose rungtynėse, kai viskas bus pasakyta ir baigta, „Celta Vigo“ laimės 0: 1 skirtumą.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global