„Valencia“ ir „Villarreal“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 5 d., Penktadienis, 20.00 val. (JK laikas)
Vieta: Mestalla
Spėjimas: „Villareal“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Praėjusio sekmadienio popietę „Villarreal“ sieks tęsti skatinamąją „La Liga“ kampanijos pradžią 2020–2021 m., Kai pasveikins Valensiją „Estadio de la Ceramica“. „Geltonasis povandeninis laivas“ šiuo metu yra ketvirtas Ispanijos aukščiausiose varžybose, surinkęs aštuonis taškus iš penkių šio sezono lygos rungtynių, o „Valencia“ yra aštuntas, surinkęs septynis taškus iš savo penkių varžybų.

„Villarreal“ surinko keturis taškus iš pirmųjų dviejų sezono lygos rungtynių „Huesca“ ir „Eibar“ namuose, o rugsėjo 27 d. Išvykoje „Barcelona“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 4: 0. Vis dėlto geltonasis povandeninis laivas per pastaruosius dvejus mačus buvo įspūdingas ir nugalėjo Alaves Rugsėjo pabaigoje rezultatu 3: 1 prieš tai paskutinį kartą praleidę Madrido „Atletico“ klubą rezultatu 0: 0 „Wanda Metropolitano“.

Praėjusios kadencijos „Villarreal“ užėmė penktąją vietą aukščiausiojo Ispanijos skrydžio sezone, o šį sezoną jie sieks sumažinti keturių geriausiųjų spragą, ypač atsižvelgiant į savo verslą vasaros pervežimų rinkoje. Unai Emery auklėtiniai daug išleido Watfordo „Pervis Estupinan“ komandai, o Francisas Coquelinas ir Dani Parejo iš tikrųjų prisijungė prie klubo iš Valensijos, o pastarieji atvyko nemokamai. „Villarreal“ spalio 22 d. Pradės Europos lygos grupės varžybas Turkijos „Sivasspor“ namuose, o klubas norės patekti į Europos žaidimą ne tik laimėdamas savo šalies viduje.

Kalbant apie „Valencia“, būtų teisinga sakyti, kad klube viskas nėra gerai, nes vyriausiasis treneris Javi Gracia neseniai atskleidė, kad nori palikti „Mestalla“ ir savo pareigose lieka tik dėl sutartinių įsipareigojimų. Gracia nepatenkinta tuo, kad vasarą trūksta investicijų į būrį, o tokie kaip Parejo, Coquelin, Ferran Torres, Rodrigo Moreno, Cristiano Piccini ir Ezequiel Garay visi persikėlė į priekį. Prancūzų vidurio puolėjas Geoffrey Kondogbia nuo tada socialiniuose tinkluose smogė klubo pirmininkui Anilui Murthy, teigdamas, kad 47 metų vyras „sunaikino ambicingą projektą“.

Ankstyvaisiais 2020–21 m. Kampanijos etapais rezultatai buvo nevienodi; sezonas prasidėjo rezultatu 4: 2 pergalę prieš „Levante“, o tada pralaimėta „Celta Vigo“ ir namuose sužaidė „Huesca“ per artimiausius du. Po to „Los Che“ rugsėjo pabaigoje užfiksavo 1: 0 pergalę prieš „Real Sociedad“, o prieš tarptautinę pertrauką pralaimėjo „Real Betis“ namuose, ir sunku žinoti, ko tikėtis savaitės į savaitę.

Negalima sumenkinti šių rungtynių svarbos abiem pusėms, ypač Valensijai po to, kas paaiškėjo per tarptautinę pertrauką. „Los Che“ gali padaryti tai labai sunkų žaidimą šeimininkams, tačiau mes mėgstame „Villarreal“ surinkti visus tris taškus ir tęsti tvirtą startą.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global