„Levante“ vs „Valencia“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 12 d., Penktadienis, 20:00 (JK laikas)
Vieta: „Estadi Ciutat de Valencia“
Spėjimas: Valensija
Lažybų vedėjas: 1xbet

Penktadienio vakarą „Estadi Ciutat de Valencia“ vietiniame derbyje „Levante“ ir „Valencia“ susiduria tarpusavyje. Vasario mėnesį „Levante“ gamino puikius ekranus, tačiau jie pateko į Valensijos derbį po 1: 0 pralaimėjimo „Real Sociedad“. Turėtumėte nepamiršti, kad Levante nesugebėjo laimėti ankstesnių penkių namų žaidimų Ispanijos aukščiausio lygio varžybose.

„Valencia“ nedalyvavo „La Liga“ kovoje po to, kai kovo 6 d. Svečiuose sužaidė 1: 1 išvykoje su „Deportivo Alaves“, tačiau prieš pat kampanijos sustabdymą jie buvo iškrenta iš Čempionų lygos aštuntfinalyje ir patyrė pralaimėjimą namuose 4: 3. Italijos „Atalanta BC“ pralaimėjo rezultatą 8-4.

Dėl to „Los Che“ lyga gali sutelkti dėmesį tik paskutinėmis sezono savaitėmis, ir jie labai norės pretenduoti į keturių geriausiųjų vietą. Alberto Celadeso auklėtiniai šią kadenciją pralaimėjo septynis kartus, tačiau šiame etape labai varžosi dėl Čempionų lygos vietos. Iš tiesų, tik keturi taškai juos skiria nuo ketvirtoje vietoje esančios „Sociedad“, o antroje vietoje likusi „Sevilla“ yra tik penki taškai.

Šešis kartus Ispanijos čempionai per pastaruosius dvejus lygos mačus įveikė „Real Betis“ ir sužaidė lygiosiomis su „Alaves“. Tuo tarpu šiame sezone „Mestalla“ šiame sezone jie nepralenkiami, laimėdami aštuonis ir laimėdami šešis iš 14 žaidimų, o tai suteikė jiems trečias geriausias namų rekordas divizione. Penktadienį „Valencia“ tikrai bus papildoma paskata, nes jie ruošiasi pasveikinti savo vietinius varžovus, o „Los Che“ buvo pergalinga dviejuose paskutiniuose Valensijos derbiuose Ispanijos aukščiausio lygio varžybose.

„Levante“ užėmė 15 vietą kiekviename iš pastarųjų dviejų „La Liga“ sezonų, tačiau Paco Lopezo auklėtiniai potencialiai siekia aukščiausių pozicijų nuo 2013–2014 m. Kampanijos, kai pretendavo į 10 vietą. Dešimt pergalių, trys lygiosios ir 14 pralaimėjimų yra tai, kaip „Levante“ pasirodė aukščiausioje Ispanijos komandoje šią kadenciją. Tik dvi komandos – „Mallorca“ ir „Espanyol“ – patyrė daugiau pralaimėjimų, tačiau užfiksavus 10 pergalių, joms neteks patekimo į zoną, nes kampanija ruošiasi pradėti iš naujo. Lopezo komanda šį sezoną kovojo išvykoje, per 14 rungtynių patyrė 11 pralaimėjimų, o proceso metu surinko tik devynis taškus, o tai yra vienas blogiausių rekordų šiame divizione. Prieš sezono atidėjimą jie pralaimėjo „Eibar“ ir dvejuose susitikimuose sužaidė lygiosiomis, tačiau vasario pabaigoje užfiksavo garsią 1: 0 pergalę prieš Madrido „Real“.

„Levante“ labai norės pateikti „Valencia“ keturių iššūkių, tačiau „Valencia“ šį sezoną „Mestalla“ buvo įspūdinga ir turėtų pakakti surinkti visus tris penktadienio mačo taškus.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global