Madrido „Real“ – Liverpulis
Data ir laikas: 2021 m. Balandžio 14 d., Trečiadienis, 20:00 (JK laikas)
Vieta: Estadio Alfredo Di Stefano
Prognozė: Madrido „Real“ 1: 1 „Liverpool“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Dvi sėkmingiausios komandos Europos taurės istorijoje užrakins ragus Ispanijos sostinėje, kai Madrido „Real“ pasveikins „Liverpool“ dėl pirmojo Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo.

Madridas, kuris yra 13 kartų varžybų nugalėtojas, sieks užsitikrinti pranašumą Alfredo Di Stefano stadione prieš reverso varžybas balandžio 14 d.

Madridas yra patogiausia sėkmingiausia komanda Europos taurės istorijoje, laimėjusi varžybas 13 kartų, įskaitant keturis kartus per pastaruosius septynerius metus, tačiau per pastaruosius dvejus metus jie buvo nokautuoti aštuntfinalyje. pralaimėjo atitinkamai „Ajax“ ir „Manchester City“.

Madridas šį sezoną turėjo problemų, tačiau visose varžybose jis laimėjo devynias iš paskutinių 11 rungtynių, įskaitant 2: 0 pergalę prieš „Eibar“, kuri juos perkopė į tris „La Liga“ lyderių Madrido „Atletico“ taškus Sevilija.

Madridas laimėjo aštuonis ir pralaimėjo penkis iš ankstesnių 13 dvejopų nokauto ryšių su Anglijos klubais ir buvo pergalingas tris iš eilės prieš praėjusio sezono „Man City“ pralaimėjimą; Ispanijos milžinai bus kupini pasitikėjimo patekdami į antradienio susirėmimą, tačiau nėra abejonių, kad jie bus atsargūs dėl Liverpulio komandos, kuri, atrodo, atgaivinta po sunkaus laikotarpio ankstyvaisiais metų etapais.

„Liverpool“ šeštadienio vakarą surengė vieną geriausių sezono pasirodymų išvykoje į „Arsenal“. Diogo Jota dukart įmušė 3: 0 pergalę „Emirates“ stadione. Rezultatas raudonuosius perkėlė į penktą poziciją, vos du taškus nuo ketverto geriausio, ir atrodo, kad jie grįžo į savo vėžes ir visose varžybose iškovojo tris iš eilės pergales.

Neabejotina, kad tai buvo nuviliantis „Merseyside“ aprangos sezonas, nes nesugebėjo ginti savo „Premier“ lygos titulo, tačiau pretendavimas į keturių aukščiausių vietų vietą ir pergalė Čempionų lygoje tikrai būtų sėkminga kampanija.

„Liverpool“ iš tikrųjų laimėjo 15 iš paskutinių 23 Europos rinktinių, tačiau pergalingas buvo tik dviejose iš 12 pastarųjų rungtynių su Ispanijos opozicija ir patyrė aštuonis pralaimėjimus.

Liverpulio forma pagerėjo, ir raudonieji, atrodo, vėl eina teisinga linkme. Vis dėlto Madridas taip pat rado savo griovelį, ir mums nėra malonu paremti namų pusę, kad pralaimėtų. Tai turėtų būti labai įdomus žaidimas Ispanijos sostinėje, o mes galiausiai apsisprendėme lygiosiomis 1: 1.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
Posted in EPL
934 bros Global