„Tottenham Hotspur FC“ prieš „Chelsea FC“
Data ir laikas: 2021 m. Vasario 5 d., Penktadienis, 4:00 val
Vieta: „Tottenham Hotspur“ stadionas
Spėti: „Chelsea“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Ketvirtadienio rungtynės „Tottenham Hotspur“ stadione, kai Londono derbyje „Tottenham“ ir „Chelsea“ eina viena į kitą. „Tottenham“ nesugebėjo sužavėti pralaimėjimo „Brighton“ 1: 0, o pagrindinis žaidėjas Harry Kane’as buvo labai praleistas. „Tottenham“ asas lieka nuošalyje nuo traumos, o jam nesant, vyras, kurį stebės namų komandoje, bus Korėja, tarptautinis sūnus. Tiek Ndombele, tiek Dele Alli turėtų būti tinkami susitikti su „Chelsea“, o Reguilon yra vertinamas abejotinai dėl vietinio derbio.

„Tottenham“ žaidėjai po pralaimėjimų kenčia nuo nepasitikėjimo savimi, kai ruošiasi susitvarkyti su „Chelsea“, kuriai vadovauja naujasis vadovas Thomasas Tuchelis. Neturėdamas skambučio Harry Kane’o ir Garethui Bale’ui vis dar nepasiekus reikiamo lygio, Jose’as Mourinho turi rasti atsakymus prieš savo buvusį klubą, kad išvengtų trečiosios paeiliui pralaimėjimo iš eilės. Tokio bėgimo „Tottenham“ nematė daugiau nei aštuonerius metus. Žaidime, kuris gali turėti didžiulę įtaką keturių geriausių varžyboms, pasibaigus sezonui, Thomasas Tuchelis iškart po savęs paskyrimo laimėti didelę Londono derbio varžybų komandą tuoj pat prisiriš prie gerbėjų.

Kita vertus, „Chelsea“ užfiksavo įprastą pergalę 2: 0 prieš „Burnley“, ir jie turėtų pasinaudoti Kane’o nebuvimu. Thomasas Tuchelis pamažu dėlioja visus galvosūkio gabalus ir, atsižvelgdami į viską, manome, kad lažybos svečių komandoje yra labai vertingos. Vokietijos taktikas gali rinktis visą būrį, ir jis greičiausiai išleis kuo geresnę pusę prieš „Tottenham“. „Tottenham“ atrodė apgailėtinai puolime ir ypač užnugaryje, prieš komandą, kuri vis dar randa kojas po Thomasu Tucheliu. Dar viena „Chelsea“ pergalė prieš „Tottenham“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
Posted in EPL
934 bros Global