„Leeds United“ – „Southampton“
Data ir laikas: 2021 m. Vasario 23 d., Antradienis, 18:00 (JK laikas)
Vieta: Elland Road
Prognozė: „Leeds United“
Lažybų vedėjas: 1xbet

„Leeds United“ ir „Southampton“ planuojama pradėti 2021 m. Vasario 23 d. 18 val. „Leeds United“ čia sieks geresnio rezultato po to, kai „Premier“ lyga 1: 0 pralaimėjo pastangas paskutinėse rungtynėse su „Wolverhampton Wanderers“. Šiame žaidime „Leeds United“ valdė 59% kamuolio ir 18 bandymų įmušti 7 įvarčius. Vienintelis žaidėjas, pelnęs „Leeds United“ komandą, buvo Ilianas Meslier. Kitame gale „Wolverhampton Wanderers“ pataikė į vartus 15 smūgių, iš kurių 5 buvo taiklios.

Pastaraisiais žaidimais retai kada „Leeds United“ laikėsi švaraus lapo. Faktai rodo, kad baltieji matė, kad gynyba buvo pažeista 5 iš jų 6 ankstesnių rungtynių, o proceso metu buvo atsisakyta 9 įvarčių. Dalyvaudamas šiame konkurse, „Leeds United“ per paskutines 3 lygos rungtynes ​​neregistravo pergalės prieš „Southampton“.

Paskutinėse rungtynėse „Southampton“ sužaidė lygiosiomis 1: 1 „Premier“ lygoje su „Chelsea“. Tose rungtynėse „Southampton“ valdė 29 proc. Kamuolio ir 4 smūgius į vartus, iš kurių vienas buvo nukreiptas į vartus. „Chelsea“ turėjo 9 bandymus įmušti 3 iš jų.

Skaičiai pasakoja savo istoriją, o „Southampton“ buvo įmuštas prieš 5 iš 6 pastarųjų rungtynių, matant, kad priešingos pusės iš viso pataikė 16 įvarčių. Gynyboje „Šventieji“ tikrai turi kur tobulėti. Tas modelis, žinoma, čia gali būti neperduodamas.

Vykdamas į šį susitikimą, „Southampton“ per pastaruosius 3 lygos mačus nėra laimėjęs išvykoje. Aišku, „Southampton“ teks sunkiai įmušti įvartį prieš „Leeds United“ aprangą, kuri greičiausiai tikrai laimės šias rungtynes. Žaidimas baigsis rezultatu 3-0, „Leeds United“ pergale prieš „Southampton“.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
Posted in EPL
934 bros Global