„West Ham United“ – „Tottenham Hotspur“
Data ir laikas: 2021 m. Vasario 21 d., Sekmadienis, 12:00 (JK laikas)
Vieta: Londono stadionas
Prognozė: „West Ham United“ 2: 2 „Tottenham Hotspur“
Lažybų vedėjas: 1xbet

2021 m. Vasario 21 d., Sekmadienį, „West Ham United“ Londono stadione 25-ąją „Premier“ lygos rungtynių dieną, 12:00 val., Priėmė „Tottenham Hotspur“. Šeimininkai šiuo metu užima 5 vietą lentelėje, praėjusį kartą 3: 0 įveikę „Sheffield United“, o svečiai po 9: 0 pralaimėjimo prieš „Manchester City“ yra 9 vietoje.

Triumfas virš „Spurs“ galėjo pamatyti, kaip jie užkopė į Čempionų lygos krantinę. Kadangi svarbus puolėjas Antonio turėtų laiku atsigauti, kad susidurtų su „Tottenham“, mes prognozuojame, kad šeimininkai ketina rasti tinklą Londono derbyje.

Kita vertus, Ukrainos rinktinės žaidėjas Yarmolenko rungtynėms vertinamas abejotinai. „Tottenham Hotspur“ pradėjo skraidantį sezoną, tačiau staiga jie patyrė formos kritimą. Jose Mourinho kariai siekia išlaikyti savo Čempionų lygos viltis, ir, atsižvelgiant į jų puolimo galimybes, mes tikime, kad žaidėjai gali rasti vertę lažyboms dėl abiejų komandų. Tikėtina, kad visi Lo Celso, Reguilonas ir Aurieras praleis žaidimą sužeisti. Šios rungtynės gali būti lygiosios.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
Posted in EPL
934 bros Global