„Chelsea“ – „Wolverhampton Wanderers“
Data ir laikas: 2021 m. Sausio 27 d., Trečiadienis, 18:00 (JK laikas)
Vieta: Stamfordo tiltas
Prognozė: „Chelsea 0-2“ vilkai
Lažybų vedėjas: 1xbet

Trečiadienį prie Stamfordo tilto „Chelsea“ turėtų susitarti su „Wolverhampton Wanders“ „Premier“ lygos susirėmimu, nes jie siekia sukurti labai reikalingą pergalę. Keista, kad jie bus be neseniai atleisto Franko Lampardo. Jis buvo atleistas praėjusio pirmadienio rytą po to, kuris, be abejo, buvo pirmasis šiurkštus jo, kaip „Chelsea“ boso, lopas.

Maža to, praėjusį gruodžio 5 dieną „Blues“ pateko į „Premier“ lygos lentelę, o jie taip pat surinko septyniolika nepralaimėtų rungtynių. Žiaurus šio sporto pobūdis nugalėjo vieno geriausių klubo tarnautojų sąžiningumą po penkių lygos pralaimėjimų per aštuonias rungtynes. Tuo tarpu „Wolves“ žengia į 14-ą vietą, o paskutinę pergalę jie pasiekė prieš „Chelsea“, kai Pedro Neto įmušė paskutinį kartą nugalėtoją. Jie sugebėjo tik šešias pergales ir nors Raulio Jimenezo nebuvimas labai jaučiamas aplink Molineux.

Taip pat kažko trūko žaidėjams ir jų požiūriui, taip pat numatytiems trumpo Lampardo kadencijos trūkumams. Kai kuriuos „Chelsea“ žaidėjus po jo atleidimo vis dar ištiko šokas, šeimininkams gali būti sunku įkvėpti pergalę. Vilkai paprastai yra labai gerai išgręžti virš viršutinių šonų, ir, kaip ir neseniai, mes tikimės, kad jie atims visus tris taškus.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
Posted in EPL
934 bros Global