„Burnley“ vs „Leicester City“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 3 d., Trečiadienis, 18:00 (JK laikas)
Vieta: Turf Moor
Spėjimas: Lesterio miestas
Lažybų vedėjas: 1xbet

„Burnley“ priėmė „Leicester City“ 29-ąją „Premier“ lygos rungtynių dieną 2021 m. Kovo 3 d., Trečiadienį, 18:00 val. „Turf Moor“. Šeimininkai šiuo metu užima 15 vietą lentelėje, paskutinį kartą pralaimėję 4: 0 prieš „Tottenham Hotspur“, o svečiai užima 3 vietą po pralaimėjimo 1-3 prieš „Arsenal“.

„Burnley“ nenorėtų pakartoti savo paskutinio rezultato čia po „Premier“ lygos pralaimėjimo rezultatu 4-0 praėjusiame mače prieš „Tottenham Hotspur“. Tose rungtynėse „Burnley“ turėjo 42% kamuolio ir 10 kartų bandė įmušti įvartį, iš kurių 3 buvo tikslūs. Savo varžovams „Tottenham Hotspur“ turėjo 16 smūgių į vartus, iš kurių 7 buvo tikslūs. Garethas Bale’as, Harry Kane’as ir Lucasas Moura pelnė įvartį „Tottenham Hotspur“ gretose. Seano Dyche’o „Burnley“ per savo ankstesnes šešias išvykas 5 kartus pataikė į tinklą. Tuose žaidynėse prieš juos pelnytų įvarčių lyginamasis rezultatas yra 8.

Leicester City turėjo 44 proc. Kamuolio kontrolės ir 7 bandymus įmušti 3 iš jų. „Leicester City“ vartus pelnė Youri Tielemans. Kitame gale „Arsenal“ pataikė 11 smūgių į vartus, o 4 pataikė į taikinį. „Arsenal“ komandoje įvarčius pelnė Davidas Luizas, Alexandre’as Lacazette’as ir Nicolasas Pépé. Brendano Rodgerso „Leicester City“ per pastaruosius 6 mačus 7 kartus sėkmingai bandė įvarčius. Bendras įvarčių, kuriuos jie praleido per tas pačias rungtynes, skaičius siekia 7. Atėjus į šias rungtynes, „Leicester City“ yra nepralaimėta per pastarąsias 8 lygos rungtynes ​​išvykoje. Jie tikrai buvo geri savo kelionėse.

Tai turėtų būti įdomios rungtynės. „Burnley“ gali būti nelengvas darbas palaužti šios „Leicester City“ komandos gynybą, kuri greičiausiai gaus svarbiausią tikslą, kuris ją laimės. Žaidimo pabaigoje „Leicester City“ laimėjo 0: 1.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
Posted in EPL
934 bros Global