Madrido „Real“ vs „Atalanta BC“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 16 d., Antradienis, 20:00 (JK laikas)
Vieta: „Estadio Santiago Bernabéu“
Spėjimas: Madrido „Real“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Madrido „Real“ ieškos dar vienos pergalės po „La Liga“ sėkmės 2: 1, palyginti su „Elche CF“. Madrido „Real“ sugebėjo valdyti 65 proc. Ir 17 bandymų įmušti įvartį su 4 taikliais. Madrido „Real“ komandoje įmušė įvartį Karimas Benzema. Kitame gale „Elche CF“ turėjo 3 bandymus įmušti įvartį, iš kurių 2 buvo tikslūs. Dani Calvo pelnė įvartį „Elche CF“ gretose. Per 5 iš 6 pastarųjų rungtynių, kuriose dalyvavo Madrido „Real“, buvo įmušti mažiau nei trys įvarčiai per rungtynes. Suskirstę įvarčių paskirstymą tuo laikotarpiu, priešingos pusės iš viso surinko 3, o „Los Blancos“ gavo 8. Nepaisant to, dabar turime laukti, ar šiose rungtynėse tendencija gali išlikti.

„Atalanta“ eis į rungtynes ​​po „Serie A“ pergalės 3: 1, kai ankstesnėje išvykoje įveikė „Spezia“. Šiame žaidime „Atalanta“ sugebėjo valdyti 47 proc. Ir 14 smūgių į vartus, iš kurių 7 buvo nukreipti į vartus. „Atalanta“ komandai įvarčius pelnė Mario Pašalić ir Luis Muriel. „Spezia“ gavo 7 bandymus įmušti, o 3 įmušė. Roberto Piccoli įmušė įvartį „Spezia“ gretose. Skaičiai pasakoja savo istoriją, o „Atalanta“ buvo įmuštas prieš 5 iš 6 pastarųjų rungtynių, matant, kad priešingos pusės iš viso pataikė 6 įvarčius. Gynyboje La Dea turi keletą trūkumų.

Atsižvelgdama į visus veiksnius, „Atalanta“ greičiausiai sukurs pakankamai šansų įmušti įvartį prieš šią Madrido „Real“ komandą, tačiau greičiausiai to nepakaks, kad būtų išvengta pralaimėjimo. Truputė Madrido „Real“ pergalė 2: 1 90 min. Pabaigoje.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
Posted in EPL
934 bros Global