„Chelsea“ – „Leeds“
Spėjimas: „Chelsea“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Artimiausias mačas vyks tarp „Chelsea“ ir „Leeds“ Anglijos „Premier“ lygoje. Patikrinkite naujausius šansus, prognozes ir lažybų patarimus.

Įmušęs keturis įvarčius prieš „Sevilla“, Olivieras Giroudas pasiekė naują rekordą istorijos knygoje. Prancūzų puolėjas dar kartą galėjo parodyti savo meistriškumą „Premier“ lygoje. Pergalė prieš Seviliją suteikė „Blues“ nepralaimėtą rezultatą iš paskutinių dvylikos rungtynių per visas varžybas ir turėjo septynias pergales prieš ankstesnes aštuonias rungtynes.

Tai yra pirmasis dviejų komandų veidas nuo 2012 m., Palyginti su paskutiniais jų abiejų žaidimo rezultatais, „Chelsea“ yra nepralenkiama. „Chelsea“ sugeba laimėti prieš „Leeds“ kiekvienose rungtynėse.

Marcelo Bielsa auklėtiniai buvo viena iš geriausiai stebimų komandų ir laimėjo pirmąsias tris savo rungtynes ​​prieš „Everton“. Šią kadenciją jie įmušė įvartį prieš „Aston Villa“ ir „Manchester City“. Tai parodė įgūdžius prieš „Everton“ praėjusią savaitę ir atidavė tris taškus. Baltieji šį sezoną buvo patikimi ir gerai pasirodė. Leedso problema bus tai, kaip susitvarkyti su sunkiu „Chelsea“ išpuoliu. „Leeds“, kurie prarado tris paskutinius

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
Posted in EPL
934 bros Global