„Werder Bremen“ – „Schalke“
Data ir laikas: 2021 m. Sausio 30 d., Šeštadienis, 14.30 val. (JK laikas)
Vieta: „Weser-Stadion“
Prognozė: „Werder Bremen“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Šeštadienį „Weser-Stadion“ aikštėje Brėmeno „Werder“ Bundeslygoje priims kovojančią „Schalke“, o šeimininkai sieks tęsti savo gerą formą. „Die Werderaner“ leidžia pabėgti iš pavojingos zonos, ir jie laikomi mėgstamiausiais, norint įveikti dugno dugną namuose. Savaitgalį traumą patyręs Davie Selke greičiausiai nepasirodys dėl pralaimėjimo „Knappen“, o Joshua Sargentas stengiasi pradėti.

Žaidimas, vedęs į tai, kad Bruno Labbadia atleido Floriano Kohfeldto auklėtinius, ankstesnėje išvykoje iškovojo komandų pergalę 4: 1 prieš Berlyno „Hertha“. „Schalke“ patyrė įvairiausių problemų gale pralaimėdamas „Bayern Munchen“ 4: 0, ir mes netikime, kad jie sugeba sugadinti Brėmeno „Werder“ partiją Weserstadione. Tokie kaip Bentalebas, Kolasinacas, Ludewigas, Paciencia, Sane’as, Skrzybskis ir sausio mėnesį pasirašęs Huntelaaras yra sužeisti, o tai yra dar viena priežastis, kodėl reikėtų atsižvelgti į pergalę namuose.

Vis dėlto „Schalke“ pasirodė gerai prieš čempionus Miuncheno „Bayern“ ir tikėsis surinkti teigiamą rezultatą prieš „Bremen“. Brėmeno „Werder“ yra geros formos ir tikimės, kad jie pasirodys prieš „Schalke“. Likus beveik prieš tris savaites surinkus pirmąją pergalę sezone, svečiai tiesiog negalėjo spardytis. Šiose rungtynėse tai bus puikus „Bremeno Werder“ laimėjimas namuose rezultatu 2-1.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global