„Atalanta“ ir „Torino“
Data ir laikas: 2021 m. Vasario 6 d., Šeštadienis, 14:00 (JK laikas)
Vieta: „Gewiss“ stadionas, Bergamas
Spėjimas: „Atalanta“
Lažybų vedėjas: 1xbet

„Atalanta“ iškrito iš geriausiųjų „Serie A“ įskaitoje po to, kai praėjusį savaitgalį namuose „1-3“ pralaimėjo „Lazio“. Šeštadienį, kai imsis „Torino“, jie sieks grįžti prie laimėtų būdų. Nuovargis gali vaidinti didelį vaidmenį Gianpiero Gasperini ir jo vyrams, kurie pastarąsias kelias savaites nuolat žaidė sunkiu šeštadienio – trečiadienio ritmu. Trečiadienio vakarą „Coppa Italia“ pusfinalyje jie susitiko su „Napoli“, likus vos trims dienoms iki šio lygiosios su iškritimo grėsmę keliančiu „Torino“.

Lankytojai neturėtų daug ko tikėtis prieš kelionę į Bergamą, ypač jei žinome, kaip jiems buvo blogai visą sezoną. Nepaisant to, jie gali pasinaudoti griežtu „Atalanta“ tvarkaraščiu, kad sugalvotų netikėtą susierzinimą. Galų gale, jie savo dieną gali sukelti problemų bet kuriai diviziono komandai.

Šiose rungtynėse yra tikslų. Nors svečiams pavyko pasiekti tikslų vėlai, jie vis dar turi vieną silpniausių gynybos rekordų per visas varžybas. Jų užpakalinė linija atrodė nesugebanti išlaikyti La Dea atokiau paskutinėse pora galvos reikalų. Nors „Atalanta“ trūksta nuoseklumo šioje „Serie A“ kadencijoje, jie vis tiek gali pasigirti antra geriausių lygos atakų rezultatais.

Nepaisant galimų nuovargio problemų, manome, kad Gasperini savo komandoje turi pakankamai gylio ir mes palaikysime šeimininkus, kad jie sugrįžtų į pergalingą trasą čia. „Atalanta“ reikia taškų, kad sezono pabaigoje vėl sugrįžtų į kovą dėl keturių geriausių. Namų pergalė aukštų taškų konkurse yra kelias. Šios rungtynės buvo „Atalanta“ pergalė.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global