„Milwaukee Bucks“ – „Orlando Magic“
Pasirinkimas: Milvokio „Bucks“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Artimiausios rungtynės vyks tarp „Milwaukee Bucks“ ir „Orlando Magic“ NBA. Patikrinkite naujausius šansus, prognozes ir lažybų patarimus.

Milvokio „Bucks“ keliaus į „Amway Center“ 11-ą mačą 2020–21 m. NBA sezone su Orlando „Magic“. Abi komandos šį sezoną turi vienodus rekordus. Po pergalės „Bucks“ nekantrauja sukurti energijos
prieš Klivlando „Cavaliers“ paskutiniame žaidime, iš kurio sėdėjo Giannis Antetokounmpo. Antetokounmpo, kuris, kaip tikimasi, grįš prieš „Magic“, pirmosiomis sezono savaitėmis turi gerą formą. „Magic“ rėmėsi Nikola Vucevičiumi, kuris šiuo metu vidutiniškai renka po 22 taškus, atlieka 3-3 rezultatyvius perdavimus ir atkovoja 11,1 kamuolio.

„Bucks“ gynyboje atrodė silpnai ir sieks agresyvesnio požiūrio. Tačiau ši komanda yra mėgstamiausia laimėti šį žaidimą, nors „Orlando Magic“ gali tapti sunkia „Bucks“ diena. „Milwaukee Bucks“ turėtų sugebėti pamatyti „Orlando Magic“ komandą, kuri labai priklauso nuo Nikola Vucevičiaus, o visi trys Khrisas Middletonas, Giannis Antetokounmpo ir Jrue’as Holiday tinka ir šaudo.

Tinkamas Giannis Antetokounmpo turi galimybę vienas pats laimėti „Milwaukee Bucks“ žaidimus – tai prabanga, kurią jie turi prieš Orlando „Magic“. „Bucks“ turi vieną stipriausių sąrašų, kuriuos turėjo pastaraisiais metais, ir tikimasi, kad jie laimės patogią pergalę prieš „Orlando Magic“.

Tuo pačiu metu „Magic“ vėl žiūrės į Nikola Vucevic pristatyti.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global