San Antonijaus „Spurs“ – Naujojo Orleano „Pelicans“
Data ir laikas: 2021 m. Sausio 25 d., Pirmadienis, 9:00 PM ET
Vieta: Smoothie King Center, Naujasis Orleanas, LA.
Prognozė: San Antonijaus „Spurs“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Pirmadienio vakarą „Smoothie King“ centre „San Antonio Spurs“ laukia rungtynės su Naujojo Orleano „Pelicans“ klubu 2020–21 metų NBA rungtynėse. Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas pralaimėjo aštuonias iš paskutiniųjų 9 rungtynių, įskaitant šeštadienio pralaimėjimą 110: 120 prieš Minesotos „Timberwolves“, kuriai yra blogiausias šio sezono Vakarų konferencijos rekordas. Tuo tarpu „Spurs“ nėra tokios blogos formos, tačiau pralaimėjo 4 iš paskutinių aštuonių rungtynių. Jie sekmadienio vakarą leidžiasi iš Vašingtono „Wizards“ 121–101, todėl tiek kelionės, tiek nuovargis gali būti pagrindiniai veiksniai, kai jie susitinka su „Pelicans“.
„Spurs“ rūpinosi verslu prieš Vašingtono „Wizards“, kurie per dvi savaites nežaidė pagal lygos COVID-19 protokolus. Dėl pergalės vyriausiasis treneris Greggas Popovičius suteikė galimybę pailsėti savo geriausiems žaidėjams, tokiems kaip DeMaras DeRozanas ir LaMarcusas Aldridge’as. Vis dėlto prieš „Pelicans“ jie galėtų pasinaudoti komanda, kuri žengė žemyn spirale. Taip pat drausmingas „Spurs“ puolimas gali būti per karštas, kad būtų galima kovoti su „Pelicans“.
Dėl paskutinių 9 žaidimų „Pelicans“ gynybiniame reitinge yra 28-a (116,9) lygoje. Tai galėtų padaryti juos lengvais San Antonijaus „Spurs“ grūdais, jei „Pelicans“ nepagerės tame fronte. Atsižvelgiant į jų formą, staigmena bus viskas, išskyrus „Spurs“ laimėjimą. Tačiau komanda turės apsisaugoti nuo pasitenkinimo savimi ir per didelio pasitikėjimo savimi.
Vis dėlto, jei „Spurs“ pergalė prieš Vašingtono „Wizards“ yra kas nors, atrodo, kad Naujojo Orleano „Pelicans“ užduotis yra nutraukta.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global