Data ir laikas: 2021 m. Sausio 12 d., Šeštadienis, 20:00 ET
Vieta: „Toyota Center“, Hiustonas, Teksasas
Pasirinkimas: „LA Lakers“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Artimiausios rungtynės vyks tarp Los Andželo „Lakers“ ir „Houston Rockets“ NBA. Patikrinkite naujausius šansus, prognozes ir lažybų patarimus.

Po šešių pergalių per septynerias rungtynes ​​čempionų titulą ginantys „LA Lakers“ klubas antrąsias NBA rungtynes ​​iš eilės užima Hiustono „Rockets“ klubą „Houston“ „Toyota“ centre. Paskutinį kartą pasirodymą Anthony Davisas vedė surinkęs 27 taškus, o LeBronas Jamesas surinko 18 taškų, kad „Lakers“ pasiektų pergalę 102: 120. Paskutinėse šių dviejų komandų rungtynėse yra šiek tiek karšta nuotaika, nes pirmame kėlinyje yra du išmetimai ir keli techniniai šaukimai.

Tikimasi, kad antradienio vakarą revanšas bus „cracker“, net jei „Rockets“ nebus patenkinta lengvumu, kuriuo paskutinį kartą laimėjo „LA Lakers“. LeBono Jameso ir Anthony Daviso komandiniam darbui jų gretose nenuostabu, kad „Lakers“ yra tie, kurie yra mėgstamiausi laimėti NBA čempionatą. Juk jie tai jau padarė pernai. Šią akimirką „Lakers“ rekordai yra dar geresni ir sezoną pradėjo aukštų rankų forma. Nors jų startas 8-3, LeBrono Jameso pastaruoju metu tvirtino, kad „Lakers“ tikrai pagerės. Jamesas ir Davisas kol kas vidutiniškai renka po 24 taškus ir 7 rezultatyvius perdavimus bei 22,9 taško su 3,2 rezultatyvaus perdavimo. Superžvaigždžių duetą palaikė Kyle’as Kuzma, Dennisas Schroderis ir Montrezlas Harrelis. „Lakers“ atrodė tvirtai ir sieks laimėti trečią iš eilės gynyboje sužaidusį mačą.

„Houston Rockets“ tikisi, kad pagaliau pavyko sugrąžinti savo sezoną į savo vėžes, kai 42 taškų pergalėje jie laimėjo Orlando „Magic“ komandą.

Nors jų pralaimėjimas „Lakers“ reiškia, kad jie laimėjo tik 3 iš pirmųjų aštuonių 2020–21 metų NBA sezono rungtynių. Atrodo, kad dėl Jameso Hardeno situacijos „Rockets“ liko nemalonūs ir jie jau kelis kartus žaidžia startuodami 5 kartus. Nors Jameso Hardeno komandoje jie vis dar turi daugiausiai taškų pelniusių NBA naujojo žaidėjo gretose Johną Wallą ir Christianą Woodą, kurie taip pat vidutiniškai renka daugiau nei 20 taškų per rungtynes. Būtent dėl ​​jų gynybinių pasirodymų buvo konsultuojamasi, ir jiems antrąjį žaidimą iš eilės teks susidurti su dominuojančia „Lakers“ puse. Šio mačo metu du geriausi NBA žaidėjai vėl eis vienas į kitą.

Jamesas Hardenas ir LeBronas Jamesas nekantriai laukia pasirodymo pavogimo ir be jokių naujų traumų, apie kuriuos reikia pranešti, abi komandos greičiausiai naudos tą patį starto 5 startą, kaip ir ankstesnis žaidėjas.

Nors Hiustono „Rockets“ bus stebimas kerštas, tai gali pasirodyti per sunki užduotis prieš sukrautą „Lakers“ komandą.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global