„Phoenix Suns“ – Milvokio „Bucks“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 9 d., Penktadienis, 9:00
Vieta: „Phoenix Suns“ arena
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„Bucks“ ir „Suns“ ketina krepšinio sirgaliams suteikti vieną linksmiausių visų laikų čempionatų serijų.

„Phoenix“ laimėjo dvejas rungtynes ​​prieš „Milwaukee“ iš dviejų taškų, įskaitant dar 128 balų trilerį trukusį pratęsimą balandžio mėnesį. Taip, „Bucks“ saugas Jrue’as Holiday praleido vieną iš šių varžybų, o abiejų komandų rotacijos šį kartą atrodys labai skirtingos.

Vis dėlto „Bucks“ ir „Suns“ reguliariajame sezone ant grindų atnešė neįtikėtiną intensyvumą, ir nėra jokios priežasties manyti, kad jie to daugiau nedarys, ypač atsižvelgiant į tai, kas yra kiekvienos pusės linijoje.

Tačiau atsižvelgiant į „Hawks“ kiemą, nė vienas iš tų vaikinų nėra „The Point God“. Per 14 atkrintamųjų rungtynių Paulas iš viso atliko 122 rezultatyvius perdavimus, palyginti su tik 22 rezultatyviais perdavimais. „Saulės“ sargybinis pasirodys serijos varžybose, kuriose jis paskelbė absurdišką 41 taško liniją (16 iš 24 metimų), aštuonis rezultatyvius perdavimus, keturis atkovotus kamuolius, tris perimtus kamuolius ir nulinį perdavimų skaičių. Būsimoji „Hall of Famer“ žaidžia geriausius savo karjeros krepšinius.

Be pasitikėjimo savimi vien dėl to, kad yra CP3, Paulius taip pat turi gerai jaustis, kaip anksčiau pasirodė prieš „Holiday“. (Tiesa, netobula) NBA.com rungtynių duomenys iš pastarųjų keturių sezonų rodo, kad Paulas puikiai susitvarkė su „Holiday“ spaudimu.

Verta paminėti, kad Lopezas buvo agresyvesnis Milvokio metimo schemoje po to, kai Youngas sprogo dėl pergalės 48 taškų per pirmąjį žaidimą. Galbūt „Bucks“ treneris Mike’as Budenholzeris pastums Lopezą susitikti su Pauliu ekrano lygyje ar net pasikeis tam tikromis aplinkybėmis. .

Giannio klausimas apsunkina šios serijos prognozavimą. Laimėti dvi rungtynes ​​prieš „Hawks“ be „Antetokounmpo“ yra daug kitoks iššūkis nei nuimti „Suns“ būrį, kuris turi talentą kiekvienoje pozicijoje ir kuriam vadovauja treneris Monty Williamsas.

Net jei „Antetokounmpo“ užims žodį, čia lažybų yra ta, kad „Phoenix“, nuosekliausia komanda per visą NBA reguliarųjį sezoną ir atkrintamąsias varžybas, užims Larry O’Brieno trofėjų.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global