„Phoenix Suns“ – Milvokio „Bucks“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 7 d., Trečiadienis, 9:00 val
Vieta: „Phoenix Suns“ arena, Finiksas, AZ.
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

2021 m. NBA finalas yra nustatytas ir pamatysime čempioną, kurio nematėme mažiausiai 50 metų. „Phoenix Suns“ buvo pirmoji komanda, iškovojusi bilietą į finalą, kai per šešis mačus pašalino „LA Clippers“. Tai yra pirmasis „Suns“ pasirodymas finale nuo 1993 m. „Phoenix“ niekada nėra laimėjęs NBA titulo.

„Suns“ varžovas bus „Milwaukee Bucks“, kuris įveikė dukart MVP Giannio Antetokounmpo pralaimėjimą dėl kelio traumos, per šešias rungtynes ​​nugalėdamas Atlantos „Hawks“ ir pirmą kartą patekęs į finalą nuo 1974 m. franšizės istorija atsirado 1971 m.

Pirmą kartą nuo 1993 metų „Suns“ pateko į NBA finalą bėgdamas per „Lakers“, „Nuggets“ ir „Clippers“. „Bucks“ surinko savo pirmąją NBA finalo vietą nuo 1974 m., Pašalinę „Heat“, „Nets“ ir „Hawks“. „Phoenix“ ir „Milwaukee“ yra pretendentai į ateitį, tačiau šios franšizės supranta, kaip retai būna galimybė laimėti titulą. Jei 2021 m. NBA atkrintamosios varžybos mus ko nors išmokė, tai kaip greitai netikėta trauma gali išnykti čempionato svajonėse.

Giannio klausimas apsunkina šios serijos prognozavimą. Laimėti dvi rungtynes ​​prieš „Hawks“ be „Antetokounmpo“ yra daug kitoks iššūkis nei nuversti „Suns“ būrį, kuris turi talentą kiekvienoje pozicijoje ir kuriam vadovauja siaubingas treneris Monty Williams.

Net jei „Antetokounmpo“ užims žodį, čia lažybų yra ta, kad „Phoenix“, nuosekliausia komanda per visą NBA reguliarųjį sezoną ir atkrintamąsias varžybas, užims Larry O’Brieno trofėjų.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global