„LA Clippers“ – „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 3 d., Šeštadienis, 9.00 val
Vieta: „Phoenix Suns“ arena, Finiksas
Spėjimas: „LA Clippers“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„Los Angeles Clippers“ gyvai groja dar vieną dieną. Trečią kartą šiame pogrupyje iškritus kitose varžybose, „Clippers“ parodė, kad nebuvo pasirengę sezono pabaigai, nes iškovojo įspūdingą rezultatą 116–102 prieš „Phoenix Suns“. Laimėjęs „Clippers“ privertė „Game 6“, kuris vyks jų žaidimo naktį „Staples Center“.

Paulas George’as pirmavo „Clippers“ komandoje, kai įmetė per atkrintamąsias varžybas 41 tašką, kartu su 13 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais. Procese jis tapo pirmuoju „Clipper“ su 40/10/5 atkrintamosiomis varžybomis. George’as dabar surinko mažiausiai 20 taškų per visas 18 iki šiol šiame sezone sužaistų rungtynių ir tapo tik ketvirtuoju žaidėju, atidariusiu povandeninį sezoną su tiek ilgų 20 pliuso taškų serija. Kiti trys žaidėjai yra Kevinas Durantas, Kobe’as Bryantas ir Michaelas Jordanas.

Paulius taip pat sulaukė rimtos pagalbos iš Marcuso Morriso, DeMarcuso Cousinso ir Reggie Jacksono. Ši trijulė sudarė 60 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Kitoje grindų pusėje Devinas Bookeris žengė „Suns“ ekipai su 31 tašku, keturiais atkovotais kamuoliais ir trimis rezultatyviais perdavimais, o Chrisas Paulas taip pat pridėjo 22 taškus ir aštuonis rezultatyvius perdavimus. Galų gale, jų gamyba nebuvo pakankama, kad būtų užbaigta serija ir užfiksuota pirmoji „Phoenix“ NBA finalo vieta nuo 1993 m.

Šis žaidimas „Clippers“ buvo padrąsinantis, o „Phoenix“ – nuviliantis, tačiau nė viena komanda negali ilgai jame apsistoti, nes jie vėl veiks 7 žaidime.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global