Milvokio „Bucks“ ir „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 21 d., Trečiadienis, 9:00
Vieta: „Phoenix Suns“ arena, Finiksas, AZ
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Tuo tarpu „Suns“ siekia atsigauti po dviejų iš eilės patirtų pralaimėjimų Milvokyje ir apsaugoti savo namų grindis, kur per pirmąsias dvi serijos rungtynes ​​dominavo „Bucks“.

„Suns“ superžvaigždė Devinas Bookeris sieks išversti savo 42 taškų 4 žaidimo rezultatą į pergalę, o veteranas taškų sargybinis Chrisas Paulas atsigręš iš savo siaubingos 10 taškų 4 žaidimo išvykos.

Keturi dominavimo namuose žaidimai leido mums visiems pagalvoti, kuri komanda pirmiausia smūks nuo savo aikštės patogumų. „Milvokio„ Bucks “turėjo galimybę visą gyvenimą žaisti 5-ąją žaidimą. Laimėk, o tu grįši į Milvokį, teisme, kuriame jie pralaimėjo tik kartą per šias atkrintamąsias varžybas. Pralaimėkite, o jūs suteikiate „Phoenix Suns“ dvi galimybes tai uždaryti.

Iš pradžių tai suveikė. Tai buvo naujausias skaitiklis serijoje, kur kiekvienos komandos vyriausiajam treneriui teko sugalvoti atsakymus. „Bucks“ privertė „Suns“ vyriausiąjį trenerį Monty Williamsą galvoti apie priešingą greitą „Bucks“ žaidimą, įžeidžiančių lentų dominavimą ir būdą neutralizuoti turtą, kuriame Giannis Antetokounmpo buvo „ekrano ir ritinėlio“ veiksmų tikrintojas.

Tai buvo pirmojo ketvirčio šienapjūtė, į kurią „Bucks“ bėgo stačia galva. Užuot pasilikę skaičiuoti, „Bucks“ vėl atsistojo ir išmetė savo kelių skaitiklių skaitiklius, kurie tikrai pagavo „Suns“ veidą. Šios rungtynės bus skirtos „Phoenix Suns“ komandai.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global