Milvokio „Bucks“ ir „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 18 d., Sekmadienis, 6:30 AM IST
Vieta: „Phoenix Suns“ arena, Finiksas, AZ
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Iki šiol tai buvo „namų teismo herojų“ atvejis 2021 m. NBA finale, kai Milvokio „Bucks“ abiejose „Fiserv“ forumo rungtynėse įveikė „Phoenix Suns“, kad išlygintų seriją 2-2. Abi komandos dabar keliaus į vakarus dėl 5 žaidimo, o „Suns“ tikisi sutelkti slėnį, kaip tai darė per pirmuosius du mačus.

„Milwaukee Bucks“ turi visą impulsą, kai pergudrauja, o po to peržengia „Phoenix Suns“ 3 ir 4 žaidynėse. Patongui Connaughtonui suteikiant daugiau minučių ir žaidžiant su Gianniu Antetokounmpo centre, Mike’o Budenholzerio vyrai suteikė naują gyvybę 2021 m. NBA. Finalas.

Chrisas Paulas, be abejo, turėjo ir prasčiausią rezultatą po sezono 4-oje partijoje. Jis finišavo 10 taškų metime 5 iš 13 ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus, tačiau nesugebėjo tinkamai nuskaityti atkarpos. Ketvirtąjį kėlinį CP3 turėjo -12 reitingą ir padarė nebūdingų klaidų, kai Milvokio „Bucks“ ištrynė devynių taškų deficitą ir nugalėjo „Phoenix Suns“.

Po keturių rungtynių 2021 m. NBA finale laikas koreguoti baigėsi. Abi komandos žino, kaip kitai dabar patinka veikti, ir nuo šiol tereikia dirbti pagal jūsų stipriąsias puses. Milvokio „Bucks“ sugebėjo tai padaryti ir buvo apdovanoti dviem tiesiomis pergalėmis.

Tuo tarpu vienas pagrindinių „Phoenix Suns“ žaidėjų pateko į blogiausiųjų atkrintamąsias varžybas 3 ir 4 žaidynėse. Žaisdamas namų sirgalių akivaizdoje, Chrisas Paulas tikrai suteiks pasitikėjimo savimi, kad vėl galėtų pasižymėti, o jei spustelės, jis padarys viskas lengva Devinui Bookeriui ir Deandre’ui Aytonui. Tikėkitės, kad „Suns“ laimės šias rungtynes.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global