Milvokio „Bucks“ ir „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 17 d., Šeštadienis (9:00 pm ET)
Vieta: „Talking Stick Resort“ arena, Finiksas
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Milvokio „Bucks“ atliko savo darbą namų aikštėje – laimėjo 3 ir 4 žaidynes, kad išlygintų seriją 2-2.
Giannis Antetokounmo ir Khrisas Middletonas iki šiol buvo geriausi jų žaidėjai. Tačiau Chrisui Pauliui reiktų sugalvoti geresnį 5 žaidimą savo gerbėjų akivaizdoje Fenikse.

Aš pradėjau atsiremti į šios serijos „Bucks“, žengdamas į 5 žaidimą. Tai, kad žaidimas yra „Phoenix“, man ne tiek pakreipia adatą. Giannis pradeda atrodyti dominuojantis gynyboje, o „Bucks“ laimėjo, nepaisant to, kad visa kita komanda atrodė gana baisiai. 4 žaidime Khrisas Middletonas turėjo 40 taškų per 33 FG bandymus, o tai visai nėra efektyvu. Jrue Holiday nušovė 4 iš 20 iš grindų.

„Suns“ šovė virš 50 procentų nuo grindų ir vis tiek atrodė, kad „Bucks“ užrakino juos gynyboje. Chrisas Paulas pirmą kartą buvo nefaktorius, kai kuris laikas jaučiasi atkrintamosiose varžybose. Aytonas gindamasis išvalė taurę, bet darė labai mažai. Mikalas Bridgesas, Jae’as Crowderis ir Camas Johnsonas pasielgė gerai, tačiau nebuvo pakankamai agresyvūs. „Suns“ yra geriausi pereinantys, pataikę atvirus 3 ir judantys kamuolį.

5 žaidime namuose galėjome pamatyti kitokį rezultatą. Taip pat matėme stipresnes Giannio ir „Bucks“ pastangas gynyboje, o tai sukėlė dar vieną artimą žaidimą. Tai jaučiasi greičiausias rezultatas, todėl palinkstu link Milvokio ir kelio taškų. Arba tai, arba „Suns“ pasirodys, iššaudys šviesą ir mes vėl grįžtame į Milvokį, kai „Phoenix“ pirmauja 3-2.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global