San Antonijaus „Spurs“ – Filadelfijos „76ers“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 15 d., Sekmadienis, 6.30 val
Vieta: Wells Fargo centras, Filadelfija, PA.
Prognozė: San Antonijaus „Spurs“
Lažybų vedėjas: 1xbet

2020–2021 m. NBA čempionų titulo varžovai Filadelfijos „76ers“ šį sekmadienį Wells Fargo centre susitiks su San Antonijaus „Spurs“ komanda. „76ers“ buvo patogūs nugalėtojai ankstesniame susitikime dėl San Antonijaus „Spurs“ šiame sezone. Paskutinėje išvykoje „Philadelphia 76ers“ matė, kad MVP varžovas Joelis Embiidas grįžo į starto 5 vietą ir vaidino 23 taškų rezultatu. Tačiau tikimasi, kad Embiidas ir Benas Simmonsas sėdės šiame žaidime, o pastarieji nežaidė nuo „Visų žvaigždžių“ savaitgalio. Tuo tarpu San Antonijaus „Spurs“ kol kas turėjo padorų sezoną, o paskutiniame savo mače iškovojo nugalėtojus prieš Orlando „Magic“. Tačiau jų sudėtis yra gana nenustatyta, o LaMarcusas Aldridge’as turėtų išvykti artimiausiomis savaitėmis. DeMaras DeRozanas nesėdėjo paskutinių rungtynių, tačiau tikimasi grįžti į šių rungtynių rikiuotę.

San Antonijaus „Spurs“ yra septinta Vakarų konferencijoje, turėdama 19-15 sezono rekordą. Jie daugiausia rėmėsi DeMar DeRozan ir Dejounte Murray rezultatyvumu šioje kampanijoje. Rudy Gay’as buvo geriausios formos ir per pastaruosius žaidimus pateikė keletą svarbiausių taškų. Tačiau nuolatinis LaMarcuso Aldridge’o nebuvimas reiškia, kad pastarosiose žaidynėse jie kovojo įžeidžiančiai. Tikimasi, kad DeRozanas grįš į rikiuotę, o pagerėjusi Trey Lyleso forma reiškia, kad jie turi daug priežasčių optimizmui antrajai sezono pusei.

Matisse’as Thybulle’as ketina tęsti pradinę komandą nesant Beno Simmonso. Vis dėlto „Philadelphia 76ers“ turi didžiulę užduotį, atsižvelgiant į tai, kad Joelis Embiidas turėtų sėdėti dėl traumos, patirtos paskutinėse rungtynėse. Tobiasas Harrisas tapo antru rezultatyviausiu sezono įvarčiu, o pastaraisiais mačais Shake’as Miltonas ir Furkanas Korkmazas paliko įspūdingą įspūdį nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Pastarasis per pastaruosius ketverius mačus surinko daugiau nei 15 taškų, o tai padėjo Filadelfijos „76ers“ komandai susidoroti su trūkstamais žaidėjais dėl traumos.

San Antonijaus „Spurs“ laukia didžiulė užduotis sustabdyti Filadelfijos „76ers“, kuris greičiausiai bus be Beno Simmonso ir Joelio Embiido. Patobulinta „76ers“ atsarginių žaidėjų forma ir 3 taškų grėsmė Sethui Curry gali apsunkinti San Antonijaus „Spurs“ gyvenimą, kuris vis dėlto eis į žaidimą kaip ribinis favoritas.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global