„Denver Nuggets“ – „Portland Trail Blazers“
Data ir laikas: 2021 m. Gegužės 28 d., Penktadienis, 8:00 AM IST
Vieta: „Moda“ centras, Portlandas, Oregonas.
Spėjimas: „Denver Nuggets“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

3 žaidime „Portland Trail Blazers“ priims „Denver Nuggets“, viliojančią NBA atkrintamųjų varžybas Portlando „Moda“ centre. „Nuggets“ nesugebėjo visiškai pasinaudoti savo namų aikštės pranašumais, kai serija buvo lygi 1-1.

Damiano Lillardo ir CJ McCollumo derinys iki šiol buvo lemiamas Portlando „Trail Blazers“ sėkmei. Nikola Jokic ir toliau rodė MVP vertus pasirodymus Denverio „Nuggets“ komandoje ir toliau nedalyvaujant Jamalui Murray.

„Denver Nuggets“ komanda lėtai pradėjo NBA atkrintamąsias varžybas, tačiau paskubomis spartino tempą ir permušė „Portland Trail Blazers“ žaidimą. Tai buvo proto mūšis, o „Nuggets“ pasirodė pirmaujanti.

„Nuggets“ žaidėjai padidino intensyvumą ir buvo agresyvūs viso 2 žaidimo metu. Nors Damianas Lillardas anksti užsidegė ir pirmame kėlinyje pelnė 32 taškus, Aarono Gordono gynybinės pastangos „Trail Blazers“ sargyboje buvo pakankamos, kad numalšintų karštą ranką. antroji pusė.

Portlando „Trail Blazers“ kol kas per pirmąjį atkrintamųjų etapą surengė gerą kovą su Denverio „Nuggets“. Kaip ir tikėtasi, „Trail Blazers“ užnugaris veža komandą ir puikiai pasirodė prieš trečią vietą iškovojusį „Denver Nuggets“.

Jusufas Nurkicas buvo pralenktas 2-ajame žaidime, nes jis neprilygo agresyvesniam Jokicui. Portlando „Trail Blazers“ atsarginių žaidėjų suolas taip pat reikšmingai neprisidėjo prie taškų skaičiaus, nes visi atsarginių žaidėjų žaidėjai surinko tik 21 tašką.

Abi komandos žaidė pagal savo galimybes ir žino, ką sugeba. Tačiau viskas nuo šiol taps konkurencingesnė, o tai lems siaurus abiejų pusių laimėjimus.

Tuo tarpu „Denver Nuggets“ parodė, kad turi atsakymą už Damianą Lillardą, neprivalėdamas jo dvikovoti. Tai yra didžiulis paspirtis, galintis pakelti „Nuggets“ naudą. Nepaisant to, Portlando „Trail Blazers“ sargybinis turi būti radęs būdą laisvai veikti ir nebūti uždarytas taip, kaip buvo antroje 2 žaidimo pusėje.

Namų aikštės pranašumas gali būti nereikšmingas, nes „Denver Nuggets“ atrodo labiau linkusi užsitikrinti pergalę 3 žaidime.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global