„Portland Trail Blazers“ – Denverio „Nuggets“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio trečiadienis, 6:30 val. IST
Vieta: Pepsi centras, Denveris, CO
Pasirinkimas: „Denver Nuggets“

Praėjusį ketvirtadienį po penkių taškų pralaimėjimo „Portland Trail Blazers“ savaitgalį vėl pasirodė kuo puikiausiai ir suvienodino savo seriją su „Denver Nuggets“. Geriausias serijos žaidimas buvo Normanas Powellas, surinkęs 29 taškus, o „Nuggets“ puolė į priekį.

Tai buvo nestabili serija, kurios nė viena pusė nežaidė gerai. Galite įsivaizduoti, kad Denverio „Nuggets“ pasirodys šaudyti į šį tą nors po gėdos šeštadienį.

Jie laimėjo savo pirmąsias serijos rungtynes ​​Denveryje, kai jų aikštės poros sudarė 55 taškus. Lillardas ir CJ McCollumas iki šiol buvo elektriniai ir gali būti sprendžiantys, ar „Portland Trail Blazers“ žengs į priekį, ar ne. Per pirmąsias tris rungtynes ​​jie vidutiniškai surinko 59 taškus ir pasirodė per daug Denverio „Nuggets“ užnugaryje be Jamalo Murray.

4 žaidimas buvo negražus iš Denverio „Nuggets“ ir lengvai pasirodė blogiausias pasirodymas šioje serijoje. Tuo tarpu jų antrasis rezultatyviausias Michaelas Porteris jaunesnysis apsiribojo tik trimis taškais ir penkiais atkovotais kamuoliais. Dabar serijai grįžus į Koloradą, „Denver Nuggets“ turės atlikti rimtų pakeitimų, kad sugrąžintų lyderio poziciją.

Serija, be abejo, yra viena iš kebliausių prognozuoti, atsižvelgiant į kol kas nenuoseklų rungtynių pobūdį. Portlando „Trail Blazers“ komanda turi puikią galimybę pavogti dar vieną žaidimą išvykoje antradienio vakarą ir į jį ateis pasipūtusi savo pasirodymu savaitgalį.

Tačiau retai Nikola Jokic turi blogą žaidimą. Dar rečiau jis turi du iš eilės. Mes tikime, kad Denverio „Nuggets“ žvaigždė sugrįš iš savo geriausių rezultatų ir tai daro juos labai skirtingais varžovais. „Nuggets“ turėtų laimėti šį, nors „Portland Trail Blazers“ vėl jį paleis, panašiai kaip trečiame žaidime.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global