„LA Lakers“ – „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio trečiadienis, 7:30 val. IST
Vieta: „Phoenix Suns“ arena, Finiksas
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

2021 m. NBA atkrintamųjų varžybos vėl grįš į „Phoenix Suns“ areną, kai „LA Lakers“ perims pirmojo Vakarų konferencijos rungtynių 5-ąjį mačą.

Serija yra lygi 2-2 po Chriso Paulo ir jo. „Staples Center“ pavogė 4 žaidimą, 100–92 įveikęs „LA Lakers“. Paulas gūžtelėjo pečiu, kuris jį kamavo nuo pirmojo žaidimo, o „LA Lakers“ antrąją sezono pusę kovojo be Anthony Daviso.

„LA Lakers“ puolimas buvo prastas 4-oje partijoje, nes valdantys čempionai kovojo puolamoje kamuolio pusėje, išskyrus LeBroną Jamesą. Dennisas Schroderis buvo ypač pritrenkiantis, nes Vokietijos rinktinė per 32 minutes sugebėjo surinkti vos aštuonis taškus.

„Phoenix Suns“ laimėjo 4-ą partiją dėl komandos pastangų. Net šeši „Phoenix Suns“ žaidėjai užregistravo dviženklius taškus. DeAndre’as Aytonas ypač pasinaudojo Anthony Daviso nedalyvavimu, sukurdamas tvirtą 14 taškų, 17 atkovotų kamuolių, blokų ir dviejų perimtų kamuolių metimų liniją.

„Suns“ taip pat buvo įspūdingi gynyboje ir surinko 12 perimtų kamuolių, palyginti su „Lakers“ trimis. Jų kamuolio judėjimas taip pat buvo taškas – „Phoenix Suns“ žaidimą užbaigė 24 rezultatyviais perdavimais.

Trenerio požiūriu Monty Williams kol kas prilygo Frankui Vogeliui, jei ne geriau. Taigi jis sieks užimti lyderio vietą serijoje antradienį, kai „LA Lakers“ lankysis Phoenixe.

Šio žaidimo rezultatas priklausys nuo to, ar Anthony Davis startuoja „LA Lakers“ komandoje, ar ne. Jis buvo skirtumas tarp 2 ir 3 žaidimų, kuriuos abu laimėjo „Lakers“. Yra tikimybė, kad jis nepradės 5 žaidimo, dėl kurio „Phoenix Suns“ tampa favoritais.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global