Jutos „Jazz“ – Memfio „Grizzlies“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio antradienis, 7:00 val. IST
Vieta: „FedExForum“, Memfis, TN.
Spėjimas: Jutos džiazas
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Antradienį „FedEx“ forume Jutos „Jazz“ komanda 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose užima Memfio „Grizzlies“ ekipą.

Grįžus Donovanui Mitchellui, Jutos „Jazz“ puolimas vyko sklandžiai, nes jie lengvai pranoko „Grizzlies“ ir pakilo 2-1. Ketvirtame kėlinyje žaidimas buvo lygus, kai liko 4:04, tačiau pavėluotas „Jazz“ bėgimas baigė bet kokią „Grizzlies“ sugrįžimo galimybę.
„Memphis Grizzlies“ realizuoja tikrąjį sveikos Jutos „Jazz“ komandos potencialą. Dėl nuolatinio „Jazz“ kamuolio judėjimo ir tarpų „Grizzlies“ nesugebėjo sulaikyti gynybinės pusės. Be to, jų nesugebėjimas padaryti trise jiems taip pat pakenkė.

Dillonas Brooksas tęsė savo spindesį abiejuose grindų galuose. Jis baigė žaidimą surinkęs 27 taškus 11–24 šaudymuose ir taip pat surinko du perimtus kamuolius. Tuo tarpu Graysonas Allenas gavo 30 minučių žaidimo laiko nuo atsarginių suolo ir buvo vienintelis, kuris uždirbo smūgius iš centro. Jis peržengė 5-8 taškus iš už lanko ir iš viso surinko 17 taškų.

Memfio „Grizzlies“ išlaikė savo įžeidžiančią atkovotą meistriškumą iš viso su 16 puolimo lentų, tačiau to naktį nepakako.

Po beveik mėnesio grįžę į sveiką sąrašą Jutos „Jazz“ sugrįžo į pergalę. Jie surinko 141 tašką per antrąjį žaidimą, kuris buvo aukščiausias franšizės atkrintamosios varžybos. Donovano Mitchello buvimas atvėrė daug sklandesnį nusikaltimą, nes gynėjai stengėsi jį sulaikyti. „Jazz“ atstumas ir kamuolio judėjimas aplink perimetrą taip pat leido atlikti atvirus smūgius.

Jutos „Jazz“ yra favoritai laimėti šį žaidimą. Panašu, kad Memfio „Grizzlies“ ugnis tiesiog nėra pakankamas, kad atitiktų „Jazz“ didelio tūrio tritaškių pataikymą.

„Jazz“ taip pat turi aukščiausio lygio gynybą, o tai gali tapti sunkia „Grizzlies“ naktimi. Tiesą sakant, Memfio „Grizzlies“ lenkia „Jazz“ dažais, tačiau jie trejetu prekiauja tik dviese.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global