Filadelfijos „76ers“ – Vašingtono „Wizards“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio antradienis, 4:30 val. IST
Vieta: „Capital One“ arena, Vašingtonas
Spėjimas: Vašingtono burtininkai
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Filadelfijos „76ers“ turi galimybę tapti antrąja komanda po „Bucks“, kuri pateks į NBA Rytų konferencijos pusfinalį. Jie užima Vašingtono „Wizards“ varžybas pirmojo turo 4 žaidime. „76ers“ komanda turėjo abiejų aikštės galų komandinę formą, nes Joelis Embiidas surinko aukščiausius taškus per atkrintamąsias varžybas 3-oje partijoje. Jis finišavo surinkęs 36 taškus ir atkovodamas 8 kamuolius bei išėjęs į aikštę 14-18. Tobiasas Harrisas pelnė dvigubą dublį su 20 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Filadelfijos „76ers“ kol kas labiausiai dominavo iki 3 žaidimo. Joelis Embiidas turėjo lauko dieną, kai „76ers“ visame aikštėje pasinaudojo savo pranašumu. Tobiasas Harrisas yra geriausios atkrintamosios varžybų serijos viduryje, o Benas Simmonsas taip pat rezultatyviai praleido 3 žaidimą.

Filadelfijos „76ers“ naudojasi daugybės sezonų pasitikėjimo savo jaunomis žvaigždėmis pranašumais ir beveik neabejoja, kad tai pavyks. Tobiasas Harrisas ir Joelis Embiidas buvo vaisingos formos, o stiprūs gynybiniai pasirodymai „76ers“ kol kas reiškė lengvus laimėjimus.

Vašingtono burtininkams reikia ypatingų likimo pokyčių, kad serialas taptų konkurencingesnis. Į 4 žaidimą jie eina kaip išsamus antrasis mėgstamiausias.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global