„Phoenix Suns“ ir „LA Clippers“
Laikas ir data: 2021 m. Birželio 25 d., Penktadienis, 9:00 IST
Vieta: „STAPLES“ centras, Los Andželas, Kalifornija
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„LA Clippers“ tikisi atsigauti po skylės 0–2, kai savo rungtynėse Stapleso centre susitiks su „Phoenix Suns“.

3-asis Vakarų konferencijos finalo žaidimas bus karštai ginčijamas mačas, kai „LA Clippers“ stengsis išvengti savęs gilinimo skylės, iš kurios niekada nebuvo sugrįžusi nė viena komanda lygos istorijoje.

„Phoenix Suns“ galėjo taip pat lengvai pralaimėti 2-ąją partiją, tačiau sugebėjo pralenkti LA Clippers 104–103 Deandre’o Aytono paskutinės sekundės „alley-oop“ dunku.

Po pirmųjų dviejų 2021 m. NBA atkrintamųjų varžybų 0–2 nusileidimo „LA Clippers“ yra pažįstamoje teritorijoje ir užtikrintai pateks į 3 žaidimą, kai pagaliau žais priešais draugiškus sirgalius.

„Phoenix Suns“ pasiekia aukščiausią savo paskutinę pergalę – antrą eilę serijoje be savo bebaimio lyderio Chriso Paulo. „Game 2“ pergalė buvo devinta iš eilės 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose, laimėjus paskutines tris pirmojo turo rungtynes ​​prieš „LA Lakers“ ir pusfinalyje iššlavus Denverio „Nuggets“.

Remiantis ESPN ataskaita, „Phoenix Suns“ yra optimistiškai nusiteikę, kad Chrisas Paulas grįš į 3 žaidimą. Jei jis sugrįš, o Kawhi Leonardas neatstos „LA Clippers“, tai bus didžiulis postūmis „Suns“, kuris per 2021 m. NBA atkrintamąsias varžybas užtikrintai augo.

Pauliaus buvimas atvers grindis „Suns“ šauliams ir Aytonui, kuris klestėja perdavimais šalia ratlankio iš visų laikų puikaus sargo. Tai taip pat turėtų išlaisvinti Deviną Bookerį nuo žaidimo pareigų ir daugiau dėmesio skirti rezultatams.

„LA Clippers“ turės dar kartą parodyti atsparumą 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose, jei tikisi patekti į savo pirmąjį NBA finalą. Net ir neturėdami Kawhi Leonardo antrą kartą serijoje ir Serge’o Ibakos likusiame posezono sezone, jie kovojo prieš visus šansus ir beveik sulaukė lemiamos pergalės išvykoje.

„LA Clippers“ vėl veikia beviltišku režimu, tačiau šį kartą jie bus ramesni. Kai minia už nugaros, jie turėtų sugebėti pradėti žaidimą daug energijos ir sklandžiau įvykdyti savo puolimą.

Tačiau „Phoenix Suns“ tikriausiai yra pasiryžę nuo pat pradžių nusileisti dešine koja. Potencialiai sugrįžus Paului, tai bus labiau organizuota komanda puolime ir turės stipresnę perimetro gynybą.

Abu treneriai buvo pasirengę koreguoti skrydį, o žaidėjai turės gerai įvykdyti savo žaidimo planą. Tačiau Pauliaus buvimas čia gali būti pagrindinis skirtumas. Tikėkitės, kad „Phoenix Suns“ 3: 0 kovos prieš „LA Clippers“, kuri ilgėsis Leonardo labiau, nei mano. Bet jei Paulas nėra, atiduokite šį žaidimą „Clippers“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global