Bostono „Celtics“ – Filadelfijos „76ers“
Data ir laikas: 2021 m. Sausio 20 d., Trečiadienis, 19.00 ET
Vieta: Wells Fargo centras, Filadelfija, Pensilvanija
Prognozė: Filadelfijos „76ers“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Trečiadienį Filadelfijos „76ers“ grįš į savo namų aikštę ir imsis Bostono „Celtics“. Tai turėtų būti pirmyn ir atgal vykstanti kova iki paskutinio rago. Tai bus pirmoji dviejų žaidimų serija tarp Rytų konferencijos jėgainių ir turėtų būti pirmyn ir atgal kova iki paskutinio rago.

Paskutinis „76ers“ žaidimas prieš „OKC Thunder“ buvo atidėtas dėl kontaktų atsekimo, tačiau jų darbuotojai ir komanda neturėjo naujų pranešimų apie COVID-19.

„Celtics“ taip džiaugėsi, kad sekmadienį per „Knicks“ sezoną debiutavo Kemba Walkeris (jų žvaigždžių saugas). Komanda visą naktį stengėsi rasti krepšį ir finišavo su sezono žemiausiu taškų skaičiumi kelyje į pralaimėjimą 105-75. Kemba Walkeris finišavo su 9 taškais ir 5 perdavimais. Jam gali prireikti kelių rungtynių, kad aikštės viduje susipažintų su ypač puolamu „Celtics“ srautu. „Celtics“ žvaigždžių saugas Jaysonas Tatumas dar negrįžo iš savo 10–14 dienų karantino, kuris prasidėjo sausio 9 dieną. Tuo tarpu Jaylenas Brownas tobulino savo žaidimą ir per paskutinius keturis mačus vidutiniškai rinko 23,5 taško.

Paskutinis „76ers“ žaidimas prieš „Thunder“ buvo atidėtas po to, kai paaiškėjo, kad Memfio „Grizzlies“ žaidėjas grąžino teigiamą COVID-19 testą. „76ers“ praėjusią naktį pralaimėjo „Grizzlies“ komandai ir neturėjo pakankamai žaidėjų, kad galėtų įvykdyti žaidimą dėl kontaktų atsekimo. Šiuo metu jie yra 9-5 ir užima 3 vietą Rytų konferencijoje. Su sveiku sąrašu ir solidžiu pasirodymu trečiadienį Filadelfijos „76ers“ gali pralenkti „Celtics“ Rytų konferencijos įskaitoje.

„Celtics“ kova su Niujorko „Knicks“ kėlė šiokį tokį susirūpinimą, tačiau tai vis dar stipri „Celtics“ komanda, kuri netrukus sugrįš į visas jėgas. Komandai reikės sulaikyti „76ers“ gynyboje ir turėti daug geresnę naktį šaudyti, jei jie nori išlaikyti šį žaidimą šalia. „76ers“ demonstravo savo nenuoseklumą, tačiau, turėdami visiškai sveiką sąrašą, gali varžytis su bet kuo lygoje. Yra labai geras Filadelfijos „76ers“ pasirodymas kelyje į 10-ąją pergalę šiame sezone.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global