Majamio „Heat“ ir Memfio „Grizzlies“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 18 d., Ketvirtadienis, 6:30 AM IST
Vieta: „FedExForum“, Memfis, TN
Spėjimas: Majamio „Heat“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Įsibėgėjęs Majamio „Heat“ pasirodys karštas, kai jie keliaus į „FedExForum“ ir surengs susitikimą su Memfio „Grizzlies“ klubu per pirmąjį mačą 2020–21 metų NBA sezone.

Jimmy Butleris vadovavo Majamio „Heat“ komandai per vieną geriausių pastarųjų savaičių asociacijos pergalių ruožą, laimėdamas vienuolika iš paskutinių dvylikos rungtynių prieš šį žaidimą. Tuo tarpu Ja Morantas ir Memfio „Grizzlies“ kovojo dėl savo paskutinės atkarpos ir pralaimėjo tris rungtynes ​​iš eilės, kad sezone liktų žemiau .500.

Majamio „Heat“ komanda atkreipė dėmesį į lygą savo puikiu žaidimu, pakilusi į 4-ąją vietą Rytų konferencijoje, atsilikdama nuo 22-18. Po daugybės šios kampanijos išbandymų „Heat“ vėl atrodo, kad jėgainės gerbėjai buvo paskutinio sezono liudininkai.

Majamio „Heat“ dalyvauja įspūdingoje penkių pergalių serijoje, kur paskutinę pergalę iškovojo prieš Klivlando „Cavaliers“. Eriko Spoelstra auklėtiniai matė net šešis žaidėjus, surinkusius dviženklį įvartį ir taip užtikrinantį savo 22-ąją pergalę kampanijoje.

Memfio „Grizzlies“ klubas išgyveno neramų kelias savaites, o prieš tai šis mačas numetė tris rungtynes ​​iš eilės. Todėl Memfio „Grizzlies“ komanda sezone dabar yra 17-19, o tai yra gera 10-oji vieta, viena rungtynių atsilikusi „Golden State Warriors“ krepšinė Vakarų konferencijoje.

Memfio „Grizzlies“ klubai leidžia 113,7 taško per rungtynes ​​priešininkų komandoms ir turės sugriežtinti reikalus, kai Majamio „Heat“ trečiadienį pasibels prie jų slenksčio. Rezultatyvių ir rezultatyvių perdavimų skyriuje Memfiui vadovauja Ja Morantas, o Jonas Valančiūnas tęsia vidutinį dvigubą dublį, surinkęs 16,2 taško ir geriausias komandos 11,9 atkovoto kamuolio per rungtynes.

„Miami Heat“ rado savo griovelį ir pasirodys „FedExForum“ kaip favoritai laimėti šį konkursą. Kitame gale Memfio „Grizzlies“ komanda nutraukia trijų pralaimėjimų seriją ir gali susidurti su įkalne prieš Majamio „Heat“ sąrašą, kuris šaudo į visus cilindrus.

Būsimame žaidime bus parodytos dvi žvaigždės Jimmy Butler ir Ja Morant. Tai reiškia, kad Majamio „Heat“ yra favoritai pasirinkti šį.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global