Los Andželo „Lakers“ – San Antonijaus „Spurs“
Data: 2020 m. Gruodžio 30 d., ET
Prognozė: San Antonijaus „Spurs“
Lažybų vedėjas: 1xbet

Artimiausios rungtynės bus tarp Los Andželo „Lakers“ ir „San Antonio Spurs“ NBA. Patikrinkite naujausius šansus, prognozes ir lažybų patarimus.
„Lakers“ tikėsis, kad pirmoji jų kelionė pasirodys vaisinga ir šiemet pralaimėjo du iš 4 atidarytų namų žaidimų. Komanda yra prisidėjusi prie visų stipriausių lygos sąrašų. Dennisas Schroderis, jų naujasis sargybinis, pasirenka „All-Star“ pasirodymą, o LeBronas Jamesas gyrė Marcą Gasolį – naująjį „Lakers“ centrą.

Šiuo metu „Spurs“ remsis dar vienu patikimu gynybiniu demonstravimu, jei norės išvengti daugelio „Lakers“ atakų taškų ir turės galimybę užimti prieš varžovus tik viena vieta pagal leidžiamus smūgius.

Kita vertus, „Spurs“ dar nesusiduria su sunkiaisiais Vakarų kraštais ir gali būti ryžtingai puolamas „Lakers“, kad kompensuotų pirmadienio vakarą pralaimėtą „Trail Blazers“. Jei „Spurs“ užgniaužtų Los Andželo „Lakers“ srautą, o DeRozanas greitai įkaistų, jie galėtų turėti išorinę galimybę triumfuoti. Kaip bebūtų tvirtas ir gerai suplanuotas „San Antonio Spurs“ klubas savo dieną, Los Andželo „Lakers“ greičiausiai pabėgs su šiuo.

„Spurs“ turi 52 proc., Kad užsitikrintų laimėjusį „Lakers“ – tik 48 proc.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global