„Denver Nuggets“ – „Portland Trail Blazers“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 4 d., Penktadienis, 5:30 AM IST
Vieta: „Moda“ centras, Portlandas, OR
Spėjimas: „Portland Trail Blazers“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„Denver Nuggets“ pirmame NBA atkrintamųjų varžybų serijos etape prieš Portlando „Trail Blazers“ susigrąžino pranašumą ir dabar pirmauja 3-2. Jie įveikė aukščiausią visų laikų Damiano Lillardo atkrintamąjį rezultatą – 55 taškus kartu su 10 rezultatyvių perdavimų – ir laimėjo žaidimą per antrąjį pratęsimą.

Nikola Jokic vaidino „Denver Nuggets“ komandą, kuri pasirodė iki šiol labiausiai jaudinusiose 2021 metų NBA atkrintamųjų varžybose. Jis finišavo su 38 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir devynių rezultatyvių perdavimų linija. Monte Morrisas taip pat surengė komandinį pasirodymą ir baigė pelnydamas 28 taškus bei atlikdamas penkis rezultatyvius perdavimus.

„Denver Nuggets“ po įspūdingų individualių savo pasirodymų sugebėjo įveikti Portlando „Trail Blazers“. Jie atsitiko nuo prasto pralaimėjimo 4-oje partijoje, o Nikola Jokicas puolimą vykdė iki pat pabaigos. Jis išlaikė savo pusę žaidime, nepaisant to, kad neturėjo efektyviausios šaudymo nakties.

Tuo tarpu Monte Morrisas taip pat surengė geriausią visų laikų pasirodymą atkrintamosiose varžybose. Jis nuėjo nuo atsarginių suolo surinkęs 28 taškus ir konvertuodamas keturis iš savo devynių tritaškių. Galiausiai Michaelas Porteris jaunesnysis taip pat surengė geriausią savo serijos žaidimą iki šiol ir grįžo iš prasto 4 žaidimo, baigdamas 26 taškais ir 12 atkovotų kamuolių.

„Portland Trail Blazers“ turės namų aikštės pranašumą 5-oje rungtyje ir puikiai sugeba surengti sugrįžimą. Tiek CJ McCollumas, tiek Normanas Powellas buvo prasti šaudydami naktį, o „Trail Blazers“ didžiuliu laipsniu per pratęsimą atliko Damianas Lillardas.

Covingtonas buvo antras geriausias šaulys naktį ir pakeitė pusę visų savo tritaškių bandymų. Normanas Powellas tikėsis, kad 4-oji partija buvo baisi, nes nė vienas iš savo tritaškių nepataikė į tikslą ir finišavo surinkęs žemiausius taškus iš visų serijos taškų – 13. „Trail Blazers“ tikėsis geresnio metimo rezultato iš likusių žaidėjų. jų sąrašą ir sugadins keletą svarbių apyvartų, kurias jie įvykdė 4 žaidime.

Iki šiol vykusioje „topų“ nestokojančioje serijoje abi komandos atrodo galėjusios pasiekti pergalę 6-ame žaidime. Portlando „Trail Blazers“ įžengė į „mirti“ arba „mirti“ etapą, ir jas perėmė geriausias jų žaidėjas Lillardas. Tačiau likusioje grafiko dalyje buvo vidutinė naktis.

„Denver Nuggets“ komanda buvo įspūdinga, tačiau savo aikštėje bus prieš „Trail Blazers“. Taigi „Portland Trail Blazers“ 6 žaidime turi nedidelį pranašumą.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global