„Milwaukee Bucks“ – Atlantos „Hawks“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 30 d., Trečiadienis, 8:30 val
Vieta: „Fiserv“ forumas
Spėjimas: Atlantos „Hawks“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Ar šis stebuklingas Atlantos „Hawks“ valdomas žaidimas baigsis čia NBA atkrintamosiose varžybose, ar „Trae Young & Co.“ dar kartą nusivils prieš Milvokio „Bucks“?

Tai yra Rytų konferencijos mačas, kurio niekas neprognozavo. Pirmoji „Hawks“ komanda 14-20 garsiai vadino Nate’ą McMillaną laikinuoju vyriausiuoju treneriu ir pradėjo bėgimą į atkrintamąsias varžybas, užimdama dukart MVP Giannį Antetokounmpo ir „Bucks“, kuriems prireikė pratęsimo. 7 žaidimas norint įveikti Bruklino „Nets“.

Pastaruosius septynis mėnesius „Bucks“ praleido kurdamas tašką, kuriame, patekę į sunkios atkrintamosios serijos tiglį, jie turėjo galimybių pergalingai išeiti iš kitos pusės.

Ne sezono metu jie prekiavo taškų sargybiniu Jrue’u Holiday’u ir nustatytu laiku P.J.Tuckeriu, pridedant gynybinį universalumą ir tvirtumą. Jie sezoną praleido daugiau eksperimentuodami su skirtingomis sudėtimis ir stiliais, kad turėtų skirtingus variantus mesti priešininkams posezone.

Galų gale, Milwaukee trečiadienio vakarą surengė Atlantą 4-oje Rytų konferencijos finalo partijoje, nes pasirodė, kad jai to pakanka.

Prireikė kiekvienos uncijos to, ką „Bucks“ turėjo, taip pat kai kurių pagrindinių „Nets“ sužalojimų, o Kevinas Durantas, dėvėjęs ypač didelius batus, kad Milvokis galėtų pabėgti nuo širdį slegiančios Rytų konferencijos pusfinalio serijos prieš Brooklyną, laimėdamas išvykoje 7 šeštadienio vakarą viršvalandžiais.

Viskas atrodė taip, lyg šį sezoną „Bucks“ viskas būtų visiškai kitokia, kai, išgyvenusi kitą pratęsimo trilerį, pradėjo atkrintamąsias varžybas pergale prieš „Miami Heat“ komandą, kuri praėjusią vasarą juos žemino NBA burbule Walt Disney World Resort. Milvokis apiplėšė Majamį per kitas trejas rungtynes, kad išvarytų „Heat“ iš atkrintamųjų varžybų.

Tai buvo dominuojantis pasirodymas, ir netikėtai, atsižvelgiant į tai, kad „Heat“ buvo populiarus pasirinkimas. Bet tai suteikė Milwaukee daug impulsų einant į savo seriją su Brooklyn.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global