„LA Clippers“ – „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 29 d., Antradienis, 9.00 val
Vieta: „Staples Center“, Los Andželas, Kalifornija
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„LA Clippers“ tikisi atsigauti po skylės, kai antradienį „Staples“ centre susidurs su „Phoenix Suns“.

5-asis Vakarų konferencijos finalo žaidimas bus karštai ginčijamas mačas, kai „LA Clippers“ stengsis išvengti savęs gilinimo skylės, iš kurios niekada nebuvo sugrįžusi nė viena komanda lygos istorijoje.

„Phoenix Suns“ galėjo lygiai taip pat lengvai pralaimėti, bet sugebėjo pralenkti „LA Clippers“ 104–103 Deandre’o Aytono paskutinės sekundės „alley-oop“ smūgiu.

Po pirmųjų dviejų 2021 m. NBA atkrintamųjų varžybų 0–2 nusileidimo „LA Clippers“ yra pažįstamoje teritorijoje ir užtikrintai pateks į 3 žaidimą, kai pagaliau žais priešais draugiškus sirgalius.

„Phoenix Suns“ pasiekia aukščiausią savo paskutinę pergalę – antrą eilę serijoje be savo bebaimio lyderio Chriso Paulo. Paskutinė pergalė buvo devinta iš eilės 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose, laimėjus paskutines tris pirmojo turo rungtynes ​​prieš „LA Lakers“ ir pusfinalyje iššlavus Denverio „Nuggets“.

„LA Clippers“ turės dar kartą parodyti atsparumą 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose, jei tikisi patekti į savo pirmąjį NBA finalą. Net ir neturėdami Kawhi Leonardo antrą kartą serijoje ir Serge’o Ibakos likusiame posezono sezone, jie kovojo prieš visus šansus ir beveik sulaukė lemiamos pergalės išvykoje.

„LA Clippers“ vėl veikia beviltišku režimu, tačiau šį kartą jie bus ramesni. Kai minia už nugaros, jie turėtų sugebėti pradėti žaidimą daug energijos ir sklandžiau įvykdyti savo puolimą.

Tačiau „Phoenix Suns“ tikriausiai yra pasiryžę nuo pat pradžių nusileisti dešine koja. Potencialiai sugrįžus Paului, tai bus labiau organizuota komanda puolime ir turės stipresnę perimetro gynybą.

Abu treneriai buvo pasirengę koreguoti skrydį, o žaidėjai turės gerai įvykdyti savo žaidimo planą. Tačiau Pauliaus buvimas čia gali būti pagrindinis skirtumas. Tikėkitės, kad „Phoenix Suns“ kovos su „LA Clippers“, kuri ilgėsis Leonardo labiau, nei mano. Bet jei Paulas nėra, atiduokite šį žaidimą „Clippers“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global