„Milwaukee Bucks“ – Atlantos „Hawks“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 28 d., Pirmadienis, 8:30 val
Vieta: „Fiserv“ forumas
Spėjimas: Atlantos „Hawks“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

2021 m. NBA Rytų konferencijos finalo 3 žaidimas tarp Atlantos „Hawks“ ir Milvokio „Bucks“ prasidės pirmadienį „Fiserv“ forume.

Tai bus antroji „Milwaukee Bucks“ kelionė į Rytų konferencijos finalą per trejus metus, vadovaujama trenerio Mike’o Budenholzerio, ir pirmoji nuo 2015 metų „Atlanta Hawks“ komandai per mažiau nei sezoną, vadovaujama laikinojo trenerio Nate’o McMillano. Po to, kai jų varžovai pusfinalyje buvo išvežti į 7 žaidimą, abi komandos siekia būti Rytų atstovu 2021 m. Finale.

Nei vienai, nei kitai komandai nebuvo palanku išeiti iš pusfinalio, tačiau jie įveikė šansus, kad gautų galimybę būti šio sezono konferencijos čempionais.

Praktiškai niekas nemanė, kad Atlantos „Hawks“ pusfinalyje gali nuleisti galingą Filadelfijos „76ers“, šio sezono Rytų pirmąją vietą. Bet skrupulingi „Hawks“ rado būdą, kaip per septynias rungtynes ​​pralenkti „Sixers“, o išvykoje laimėjo tris iš keturių.

Po jaudinančios pusfinalio serijos prieš „Brooklyn Nets“ „Milwaukee Bucks“ turės keletą dienų poilsio prieš konferencijos finalo 1-ąją žaidimą prieš Atlantos „Hawks“. Šeštadienio pergalė „115-111“ 7 turėjo paversti šią komandą baisesniu kovos vienetu, ypač dėl to, kad ji susiduria su komanda, kuri įveikė sunkumus, kad pasiektų taip toli.

Niekas negalėjo numatyti, kad Atlantos „Hawks“ antrame etape pabėgs pro Philly, tačiau Trae’as Youngas ir kompanija parodė atsparumą, paneigiantį jų kolektyvinį amžių – 25,6 metų – 11-ą jauniausią NBA.

Tikėkitės, kad „Atlanta Hawks“ pasinaudos jų gilumu ir tolimų šaulių grėsme, o „Milwaukee Bucks“ bando juos priblokšti savo dydžiu apačioje.

Žaidimas turėtų būti įtemptas, tačiau nebus staigmena, jei Atlantos „Hawks“ krepšinio pasaulį vėl sukrės pergale prieš „Milwaukee Bucks“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global