„LA Clippers“ – „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 26 d., Šeštadienis, 18:00
Vieta: „Staples Center“, Los Andželas, Kalifornija
Spėjimas: „LA Clippers“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„LA Clippers“ ir „Phoenix Suns“ turėtų žaisti 4 Vakarų konferencijos finalo žaidimą. „LA Clippers“ pateko į žiaurias 6 žaidimų serijas su Jutos „Jazz“ komanda, kad patektų į finalą. Tačiau 4 rungtyje jie prarado Kawhi Leonardą dėl kelio traumos.

Nebuvo tikimasi, kad Kawhi žais likusį šio sezono laiką. Paulas George’as ir Reggie’as Jacksonas sustiprino šią lemiamą situaciją ir paskatino „LA Clippers“ laimėti 4 iš eilės rungtynes ​​iš eilės. Jie baigė šią seriją ir pirmą kartą pasirodė franšizės konferencijos finale.

Tačiau viskas buvo apie „Phoenix Suns“. Devinas Bookeris buvo absoliučiai sensacingas ir paskatino „Phoenix Suns“ laimėti namuose. Jis pelnė 40 PTS 13RBD, 11 AST, todėl „Suns“ pirmavo 1: 0 prieš „LA Clippers“. 2 žaidimą ves ir „Phoenix“. „Suns“ nori užimti vadovaujančią persvarą 2: 0, kol serija vyks į Los Andželą. „LA Clippers“ žvelgia net į seriją 1-1.

Ši kova dėl vakarų konferencijos čempionato greičiausiai vyks iki 7 rungtynių. Tačiau tikimasi, kad „The LA Clippers“ laimės 4-ą partiją. Paulas George’as ir Reggie’as Jacksonas pakėlė savo žaidimo stilių šioje serijoje. Tačiau jiems nepavyko laimėti „LA Clippers“ savo žaidime. Be to, „LA Clippers“ prastai įmušė komandą.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global