Atlantos „Hawks“ – Milvokio „Bucks“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 26 d., Šeštadienis, 6:00 AM IST
Vieta: „Fiserv“ forumas, Milvokis, WI
Spėjimas: Atlantos „Hawks“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Atlantos „Hawks“ 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose baigė „hat-trick“ iš 1-osios pergalės išvykoje, kai trečiadienį „Fiserv“ forume įveikė „Milwaukee Bucks“.

Tai buvo kruopščiai ginčijamos rungtynės, tačiau „Hawks“ pasirodė geresnė komanda ruože, laimėdama lygų rezultatą 116–113.

Trae’as Youngas vėl buvo puikus Atlantos „Hawks“ klubui, pelnęs karjeroje 48 taškus, surinkęs 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovodamas 7 kamuolius. Tuo tarpu „Milwaukee Bucks“ komandoje rezultatyviausias lyderis buvo Giannis Antetokounmpo, surinkęs 34 taškus.

Jaunatviškas Atlantos „Hawks“ ir toliau pranoksta lūkesčius kiekvienomis rungtynėmis 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose. Jie dar kartą pradėjo kelyje ir taip pat buvo įvardijami kaip nepilnamečiai. Tačiau jų sugebėjimas atlikti spaudimą nebuvo niekuo dėtas.

„Milwaukee Bucks“ žaidimą pradėjo stipriai, tačiau dar kartą sulaikė jų nenuoseklus šaudymas. Tokie kaip Khrisas Middletonas ir Patas Connaughtonas ypač stengėsi rasti savo nuotolį naktį.

Žaidimo pabaigoje abu praleido sankabos trise. Connaughtonas permetė atvirą smūgį likus 23 sekundėms ir galimybę suteikti „Bucks“ 2 taškų persvarą, o Middletonas praleido žaidimo surišimo signalą paskutiniame valdyme.

Milvokio „Bucks“ atliko gerą darbą, atakuodamas dažus, ir vėl pelnė 70 taškų toje srityje, kai jie vėl kovojo iš už lanko. Jie iššovė tik aštuonis bandymus tritaškiais.

Būtų teisinga sakyti, kad tai buvo „Bucks“ žaidimo pralaimėjimas, ypač po prasto gynybinio pasirodymo antrajame kėlinyje ir atkarpoje.

Milvokio „Bucks“ atliko nepaprastą darbą ir sugrįžo į seriją prieš „Brooklyn Nets“. Ir jei kas nors praeis, galima tikėtis, kad kitose rungtynėse su Atlantos „Hawks“ jie atliks geresnį darbą. Trečiadienį Khrisas Middletonas neturėjo geriausių žaidimų, tačiau labai mažai tikėtina, kad jis turės nepaprastą pasirodymą ir 2 žaidime.

Jei jis pasistengs, Atlantos „Hawks“ bus sunku prilygti „Milwaukee Bucks“ įžeidžiamumui ir pakreipti žaidimą pastarojo naudai. Nepaisant to, „Hawks“ kruopštumas yra tai, ko negalima nuvertinti. Taigi tai nebus lengvas „Bucks“ žaidimas, į kurį jie turėtų atkreipti dėmesį.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global