„LA Clippers“ – „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 24 d., Ketvirtadienis, 18:00
Vieta: „Staples Center“, Los Andželas, Kalifornija
Spėjimas: „LA Clippers“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„Phoenix Suns“ sieks apginti savo aikštę nuo „LA Clippers“, kai abi šalys susitiks ketvirtadienį vyksiančiame „Conference Final“ serijos 3 žaidime.

Devinas Bookeris vadovavo „Phoenix Suns“ rinktinei savo merginos karjeros trigubo dublio metu, surinko 40 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų ir per naktį atkovojo 13 geriausių kamuolių. Tuo tarpu Paulas George’as buvo „LA Clippers“ MVP, kuris surinko 34 taškus.

Kaip ir reikėjo tikėtis, dvi žvaigždės surengė pasirodymą nedalyvaujant atitinkamos komandos atstovams Chrisui Paului („Phoenix Suns“) ir Kawhi Leonardui („LA Clippers“). Šiuo metu Paului taikomi lygos sveikatos ir saugos protokolai, o Leonardas gydosi kelio traumą.

„LA Clippers“ ne kartą įrodė, kad yra puiki pusė koreguojant. Tai pasakius, „LA Clippers“ gali tapti 3 žaidimo nugalėtojais, ypač atsižvelgiant į tai, kokią kovą jie surengė paskutinėse rungtynėse. Bet jie yra mėgstamiausi pagal liekną skirtumą.

„Phoenix Suns“ buvo viena iš geriausių komandų, kuri žaidime pakoregavo visas 2021 metų NBA atkrintamąsias varžybas. Nėra jokios priežasties manyti, kad jie taip pat nėra pajėgūs laimėti 3 žaidimą, todėl tai yra viliojantis reikalas.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global