„Milwaukee Bucks“ – Atlantos „Hawks“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 23 d., Trečiadienis, 20.30 val. ET.
Vieta: „Fiserv“ forumas
Spėjimas: Milvokio „Bucks“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

2021 m. NBA atkrintamosios varžybos patenka į trečiąjį etapą ir tai reiškia, kad patekome į Rytų konferencijos finalą. 3-ą vietą užimanti „Milwaukee Bucks“ Rytų konferencijos finale, kuris turėtų prasidėti birželio 23 d., Trečiadienį, 20.30 val., Susitiks su Atlantos „Hawks“ Nr. ET.

„Bucks“ buvo pirmoji „back-to-back“ sezonų sėkmė, einanti į 2020–21. Reguliariojo sezono metai buvo prastesni, nes „Bucks“ finišavo trečiąja vieta už Filadelfijos „76ers“ ir Brooklyn Nets. Tai nesutrukdė dukart MVP Gianniui Antetokounmpo vesti Milvokį į antrąjį konferencijos finalą per pastaruosius keturis sezonus.

Milvokiui nebuvo lengvas kelias į ECF. „Heat“ turėjo nugalėti praėjusio sezono Rytų konferencijos čempioną Majamio „Heat“, per keturias rungtynes ​​nušlavęs Jimmy Butlerį ir Co po to, kai 2020 m. Pralaimėjo penkeriems. Tada „Bucks“ surengė epinę 7 žaidimų seriją prieš „Nets“. kurį Bucks laikėsi OT 115–111. Galima teigti, kad Milwaukee buvo išgelbėtas sužeidus Jamesą Hardeną ir Kyrie Irvingą visos serijos metu, tačiau tai nėra pretekstas „Nets“ pralaimėjimui.

„Hawks“ yra šiokia tokia „Pelenės“ komanda iš Rytų, kuriai niekam tikęs radaras buvo pasiektas. „Atlanta“ per penkis mačus pirmajame etape aplenkė Niujorko „Knicks“ Nr. 4 vietą. Antrame raunde „Sixers“ nuėmimas užėmė pirmąją vietą, ypač visus be krašto De’Andre Hunterio. „Hawks“ iš tikrųjų pasinaudojo tuo, kad „Sixers“ sumušė save.

Reguliariojo sezono metu „Bucks“ perėmė dvi iš trijų „Hawks“ rungtynių, nors vieniša „Hawks“ pergalė buvo be Trae Youngo. Milvokis taip pat turėjo visas jėgas. Tai turėtų būti tolygiai suderinta ECF, atsižvelgiant į tai, ką kiekviena komanda turėjo padaryti, kad pasiektų šį tašką.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global