Atlantos „Hawks“ – Filadelfijos „76ers“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 17 d., Ketvirtadienis, 5:00 AM IST
Vieta: Wells Fargo centras, Filadelfija, PA.
Prognozė: Filadelfijos „76ers“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Atlanto „Hawks“ bus labai pasitiki savimi po to, kai savo NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos 4-oje rungtynėje grįš pergalę prieš Filadelfijos „76ers“.

103-100 pergalė padėjo „Hawks“ išlyginti seriją 2-2. Dabar jie siekia perkelti šią formą į 5 žaidimą, kurį planuojama sužaisti „Wells Fargo“ centre.

Trae’as Youngas surinko dar vieną įspūdingą pasirodymą Atlantos „Hawks“ komandai, naktį suskaičiavęs 25 taškus ir 18 rezultatyvių perdavimų. Tuo tarpu Tobiasas Harrisas buvo vienintelis žaidėjas, kuris pasiekė Filadelfijos „76ers“ 20 taškų rodiklį.

Atlantos „Hawks“ leido suprasti, kad jie nenusileidžia be kovos. Nepaisant to, kad „Philadelphia 76ers“ yra sunkiausi favoritai patekti į priekį, „Hawks“ kol kas demonstravo milžinišką šiurkštumą ir turi kovos galimybę užbaigti seriją.

Pirmojo kėlinio pabaigoje 4 žaidime Atlantos „Hawks“ atsiliko 18 taškų skirtumu, tačiau trečiajame kėlinyje sugrįžo siaubingai. Jie įvykdė tik vieną apyvartą, tuo tarpu apribodami „Sixers“ šaudymą iš 8 į 21 iš aukšto šioje atkarpoje ir pralenkdami varžovus 31-20.

Tai suteikė toną Atlantos „Hawks“ komandai užbaigti žaidimą paskutiniame kėlinyje, nes jie panaudojo impulsą svarbiems gynybiniams sustojimams ir nenumaldomai atakavo „Sixers“ gynybą.

„Hawks“ turės išbandyti ir išnaudoti antrosios pusės energiją, kurią jie turėjo kelyje 5 žaidime nuo pat pradžios, kad gautų smūgį laimėdami lygų rezultatą ir eidami serijoje 3-2.

„Philadelphia 76ers“ turi patobulinti atkarpą ir išmokti prisitaikyti prie žaidimo situacijų, kad išvengtų tokių kliūčių, kurios kainavo 4 žaidimą.

Abi komandos parodė, kiek efektyvios gali būti savo dieną per dvejas iki šiol laimėtas rungtynes. Išsirinkti 5 žaidimo nugalėtoją sunku, ypač dėl jo svarbos galimai serijos baigčiai.

Tačiau namų aikštės pranašumas keletą kartų pasirodė esąs raktas, todėl Filadelfijos „76ers“ komanda tapo nežymiais favoritais ir pirmavo 3-2 serijos lyderiu. Tačiau jie turės įsitikinti, kad Atlantos „Hawks“ nepriims savaime suprantamu dalyku, ypač po tokio pobūdžio pasirodymo, kaip Trae Youngas ir jo draugai. sudėtas paskutiniame žaidime.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global