Filadelfijos „76ers“ – Atlantos „Hawks“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 15 d., Antradienis, 5:00 AM IST
Vieta: Valstybinė ūkio arena, Atlanta, GA.
Spėjimas: Atlantos „Hawks“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Atlantos „Hawks“ žiūrės net į dvi serijas po du žaidimus, kai per savo rungtynes ​​„State Farm“ arenoje priims Filadelfijos „76ers“. „76ers“ 3 žaidimo pradžioje pirmavo ir niekada nepaleido rankų. Vanagai visą naktį liko draskytis ir draskytis iš deficito.

Trae Youngas turėjo puikų žaidimą, tačiau, deja, to nepakako norint laimėti. Atlantos „Hawks“ dabar turi dar vieną galimybę pasisemti pergalės savo namų žiūrovų akivaizdoje, kad 2021 m. NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje nenusileistų 1-3.

Filadelfijos „76ers“ yra svarbiausioje pozicijoje užimdami komandą 3: 1 prieš Atlantos „Hawks“. Jie kontroliuoja žaidimo tempą ir užgniaužia „Hawks“ žaidėjus savo didinga gynyba. Matisse’as Thybulle’as, Benas Simmonsas ir Danny’as Greenas puikiai saugojo Trae Young’ą jungikliais, o Joelis Embiidas saugo dažus autoritetu.

Filadelfijos „76ers“ yra favoritai, turintys 3-1 serijos persvarą prieš Atlantos „Hawks“. Pastarasis neturėjo atsakymų į „76ers“ gynybą, o Joelis Embiidas skinasi kelią. Nors jis puikiai sugriebia lentas, Clintas Capela turi būti tvirtesnis gynyboje.

Vis dėlto, kai trūksta Danny Greeno, galima tikėtis, kad „Hawks“ namuose laimės pergalę. Filadelfijos „76ers“ atstumas ir šaudymas pasiekė smūgį, o Greeno gynybinis meistriškumas taip pat bus praleistas. Trae Youngas ir bendra. reikia išnaudoti šią galimybę ir net seriją 2-2.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global