„Phoenix Suns“ – Denverio „Nuggets“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 14 d., Pirmadienis, 5:30 AM IST
Vieta: „Ball Arena“, Denveris, CO
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„Denver Nuggets“ laukia nepavydėtina užduotis – užkirsti kelią šlavimui, kai savo rungtynėse 4-oje rungtyje priima „Phoenix Suns“. Michaelo Malone’o vyrai buvo kruopščiai pralenkti kiekviename iš trijų ankstesnių šios Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynių.

Iki šiol tai buvo visas „Phoenix Suns“ komandos darbas. Chrisas Paulas savo patirtimi pirmavo, tačiau visi penki jų startininkai kiekvienoje iš trijų rungtynių pelnė dviženklį skaičių.

Centras Deandre’as Aytonas taip pat paspartino laiką ir atliko didžiulį vaidmenį, kad Nikola Jokic būtų tylus. Aytonas prieš Denverį vidutiniškai renka po 15 taškų ir atkovoja 11,7 kamuolio. Mikalas Bridgesas, be abejo, buvo geriausias „Phoenix Suns“ gynėjas, o Vakarų pusfinalyje vidutiniškai pelnė 16,7 taško.

2020 m. Atkrintamosiose varžybose „Denver Nuggets“ sugebėjo atsikratyti dviejų trūkumų, tačiau dabar jie atsidūrė 0–3. Kiekvieno jų nuostolio scenarijus buvo gana panašus – „Phoenix Suns“ perėmė procesą antroje pusėje.

Nikola Jokic padėjo geriausią koją į priekį, bet iš kitos vietos nelabai sulaukė pagalbos. Tik du kiti Denverio „Nuggets“ žaidėjai, be Jokiko, Michaelas Porteris jaunesnysis ir Willas Bartonas, sugebėjo pelnyti dviženklį skaičių.

Sunku įsivaizduoti, kaip lygos MVP bus nušluotas, tačiau „Phoenix Suns“ iki šiol visiškai dominavo „Denver Nuggets“. Monty Williamsas mielai paskyrė kelis vyrus Nikola Jokicui, o jam sulėtėjus greičiui, Denverio prasižengimas tiesiog stagnuoja.

Nepaprastas „Phoenix Suns“ gylis taip pat suteikia jiems pranašumų. Jie turi daugybę grėsmių rezultatams, o „Denver Nuggets“ gynyboje tiesiog nebuvo pakankamai gera. Nors Jokicas tikriausiai dar kartą surinks didžiulį skaičių, tikėkitės, kad „Suns“ laimės 4 žaidimą ir surengs seriją.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global