Jutos „Jazz“ ir „LA Clippers“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 13 d., Sekmadienis, 6:00 IST
Vieta: „Staples Center“, Los Andželas, Kalifornija
Spėjimas: „LA Clippers“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„LA Clippers“ laukia įkalnė, kai Vakarų konferencijos pusfinalyje nusileido rezultatu 0-2 prieš Jutos „Jazz“. Tyrono Lue auklėtiniai iki šiol 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose namuose laimėjo tik vieną mačą, tačiau norėdami sugrįžti į seriją, jie turės sutelkti „Staples Center“ sirgalių palaikymą.

Jutos „Jazz“ komanda išnaudojo visas savo šaudymo gylis, kad iškovotų dvi svarbiausias namų pergales prieš „LA Clippers“. Jie vidutiniškai per 2021 m. Atkrintamąsias varžybas surinko po 17,3 tritaškio per rungtynes ​​ir per pirmąsias dvi Vakarų pusfinalio rungtynes ​​sumažino 37 trejetą. Mike’ui Conley galbūt grįžus į 3 žaidimą, šis skaičius tik didės.

Jordan Clarkson buvo vertingas prisidėjęs prie Jutos „Jazz“ atsarginių žaidėjų suolelio ir pelnė 24 taškus iš 6-osios 9-osios šaudymo iš 2-osios rungtynės. Bojanas Bogdanovičius taip pat gerai dirbo gindamas Kawhi Leonardą, o per du mačus vidutiniškai pelnė 17 taškų .

„LA Clippers“ reguliariajame sezone buvo viena geresnių komandų, ginančių perimetrą, tačiau atkrintamųjų varžybose jie atsisakė per daug tritaškių. Jie turėjo tam tikrą pasisekimą panaudodami zoninę gynybą prieš Jutos „Jazz“ klubą ir jiems gali tekti dažniau naudoti šią taktiką.

Nepaisant to, kad nepriartėjo prie savo geriausių rezultatų, „LA Clippers“ patyrė tik artimus pralaimėjimus prieš Jutos „Jazz“. Tiek Kawhi Leonardas, tiek Paulas George’as turi galimybių žaisti geriau ir, jei kuris nors žaidėjas yra savo elemente, Tyronno Lue padalinys užduotis taptų daug lengvesnė. „LA Clippers“ taip pat sulaukė tam tikros sėkmės apsaugant zoną, todėl galite tikėtis, kad tai panaudos savo naudai.

Jutos „Jazz“ puolimai buvo nepaprastai geri ir pagerės tik sugrįžus Mike’ui Conley. Tačiau Quino Snyderio vyrai parodė, kad ir jie gali peržengti šiurkščius pleistrus. Pirmame mače jie praleido 21 taiklų smūgį ir praėjusiame mače pripažino 21 taško persvarą. Tikėkitės, kad „LA Clippers“ šį kartą pasinaudos „Jazz“ kartkartėmis vykstančiais sausais bėgimais ir iškovos pirmąją pergalę serijoje.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global