Filadelfijos „76ers“ – Atlantos „Hawks“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 12 d., Šeštadienis, 5:00 AM IST
Vieta: Valstybinė ūkio arena, Atlanta, GA.
Spėjimas: Atlantos „Hawks“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

Filadelfijos „76ers“ ir Atlantos „Hawks“ rungtyniaus „State Farm“ arenoje. Komandos padalino du ankstesnius žaidimus ir yra 1-1 lygio.

„76ers“ sieks išlyginti žaidimo sąlygas užtikrindama pergalę išvykoje, kai „Hawks“ pasirodė pergalinga 1-oje partijoje Wells Fargo centre, norėdama išplėšti namų aikštės pranašumą iš Doc Riverso vyrų.

Antrojo žaidimo metu Filadelfijos „76ers“ komanda net 118: 102 laimėjo net seriją. Tai buvo labai ginčijamos rungtynės iki trečiojo kėlinio vidurio, kai Atlantos „Hawks“ sugrįžo iš 21 taško deficito ir padidėjo 80–79.

Nepaisant pergalės 2-ame žaidime, „Philadelphia 76ers“ turi išsiaiškinti daugybę dalykų, prieš išvykdami į penktadienio vakaro mačą. Jų rotacija buvo vienas iš jų didžiausių rūpesčių, nes pastarųjų dviejų rungtynių metu jų atsargos buvo gana žemos.

Antrasis Filadelfijos „76ers“ vienetas buvo be taškų iki trečiojo kėlinio vidurio 2-oje rungtyje, tuo tarpu Atlantos „Hawks“ atsarginių žaidėjų suolelis tuo laikotarpiu buvo surinkęs 37 taškus. Jei ne Shake’as Miltonas vėlavo 14 taškų smūgiu nuo atsarginių žaidėjų suolo, „76ers“ šioje serijoje turėjo didelę galimybę nusileisti 2: 0.

Atlantos „Hawks“ kol kas surengė solidžią kovą šioje serijoje ir savo įspūdžiais povandeniniame sezone ir toliau žavėjo NBA broliją. Vis dėlto jie turės išlaikyti ramybę, jei norės patekti į 2021 m. NBA atkrintamąsias varžybas.

Atlantos „Hawks“ to padaryti nepavyko 2-oje rungtyje, trečiojo kėlinio pabaigoje pareikšdami vieno taško persvarą. Jie per rungtynes ​​praleido 17 varžovų, o tai pasirodė jiems brangu, nes jie praleido potencialią progą 2: 0 išsiveržti į priekį Atlantoje.

Namų aikštės pranašumas gali suvaidinti didžiulį vaidmenį šiame lygybėje, o tai suteikia Atlantos „Hawks“ nežymią persvarą prieš Filadelfijos „76ers“, kad galėtų laimėti pergalę 3 žaidime. „Hawks“ sulaukė daugelio savo žaidėjų indėlio, o tai padėjo iki šiol gerai kovojo su „76ers“.

Tuo tarpu „76ers“ tikėsis, kad jų suolelio vienetas suras savo kibirkštį šiame žaidime, nes tai gali pakreipti lygybę jų naudai.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global