„Denver Nuggets“ – „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Birželio 10 d., Ketvirtadienis, 9.00 val
Vieta: „Phoenix Suns“ arena
Spėjimas: „Phoenix Suns“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„Suns“ lenktyniauja aukštai, praėjusiame etape nokautuodami čempionus ir titulus „Lakers“.

Jie turėjo dūkti ir pūsti, kad surastų kelią pro „Nuggets“ gynybą, tačiau pergalė antrajame kėlinyje palengvins jų protą einant į kitą žaidimą.

Chrisas Paulas grįžo prie savo įprasto žvaigždžių savęs po traumų problemų ir išgąsčio prieš „Lakers“, o gerai suplanuotas, ypač gerai subalansuotas sąrašas, kuriame vaidina tokie kaip Paulas ir Devinas Bookeriai, suteiks „Suns“ gerbėjams laimingą laiką.

Tuo tarpu „Nuggets“ tęsia kovą dėl svajonių bėgimo žiauriame, traumų sunaikintame sezone, kurį beveik vienas išgelbėjo Nikola Jokicas, kuris tikrai bus NBA MVP po ankstyvo Stepho Curry pasitraukimo. Jokic šiame žaidime buvo apribotas iki žemų (pagal jo standartus) 22 taškų, tačiau sieks tai ištaisyti 2 žaidime.

Deandre’ui Aytonui, nors ir puikiai sugebančiam žaidėjui, tikriausiai vėl bus sunku išlaikyti Jokicą žemiau nei 30, matydamas jo sprogimo žvilgsnius.

2-ajame žaidime bus daugybė taktinių koregavimų, o ypač „Suns“ gali pakoreguoti savo formavimąsi, kad labiau spaustų neabejotinai keršto ištroškusį Jokicą.

Kita vertus, „Nuggets“ sieks išnaudoti „Suns“ viduryje – užduotis, kurią šiame sezone pavyko pasiekti nedaugeliui komandų. Visos galimybės rodo „nuo pabaigos iki galo“ žaidimą, kai serijos vis dar kyla ore.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global