„LA Lakers“ – Niujorko „Knicks“
Data ir laikas: 2021 m. Balandžio 13 d., Antradienis, 5:00 AM IST
Vieta: Madisono aikštės sodas, Niujorkas, NY.
Prognozė: „LA Lakers“
Lažybų vedėjas: 1xbet

„LA Lakers“ sieks tęsti laimėtus kelius 2020–2021 m. NBA, kai Madison Square Garden laukia „New York Knicks“ komanda. „Violetinė ir auksinė“ tikisi apimti dvi Niujorke įsikūrusias komandas „back-to-back“ žaidimuose, kai savaitės pradžioje jie susidurs su Juliumi Randle’u ir kompanija.

Šeštadienį šalies televizijos eteryje „LA Lakers“ sutvarkė Brooklyn Nets 126-101, nepaisant to, kad dingo LeBronas Jamesas, Anthony Davisas, Kyle’as Kuzma ir Marcas Gasolis. Trečiame kėlinyje kartu su „Nets“ žaidėju Kyrie Irvingu išmestas Dennisas Schroderis pavadino „LA Lakers“ „geriausia metų pergale“.

Tuo tarpu Niujorko „Knicks“ kovojo per pastarąsias kelias savaites, tačiau sugebėjo sustabdyti kraujavimą pora pergalių. Sekmadienį jie išvengė jaudinančios pergalės 102–96 prieš Toronto „Raptors“, kai pirmavo 18 taškų skirtumu. Tai buvo pirmoji „Knicks“ pergalė per dešimt bandymų prieš „Raptors“. Paskutinė „Knicks“ pergalė prieš 2019 m. Čempionus buvo 2017 m.

Per pastarąsias septynias rungtynes ​​„LA Lakers“ pakaitomis keitėsi pergalėmis ir pralaimėjimais, tačiau tikėsis šią tendenciją pasiekti prieš Niujorko „Knicks“. Treneris Frankas Vogelis norėtų, kad jo komanda tęstųsi iš „Brooklyn Nets“ komandos dar viena pergale.

Susidūręs su komanda, kurioje dalyvavo „All Stars“ žaidėjai Kyrie Irvingas ir Kevinas Durantas, „LA Lakers“ pasirodė agresyviai ir privertė varžovus žaisti. Tokio mentaliteto jie norėtų turėti ir savo rungtynėse su Niujorko „Knicks“.

Schroderis turės išlaikyti ramybę, jei nori ir toliau prisidėti prie „LA Lakers“ sėkmės, o Andre Drummondas dar kartą turės būti dominuojantis dažuose.

Niujorko „Knicks“ pralaimėjo penkias iš paskutinių šešių rungtynių, kol laimėjo paskutines dvejas. Paskutinės pergalės juos sugrąžino iki .500 sezono metu (27–27), o tai pakankamai gera aštunta vieta Rytų konferencijos įskaitoje.

Jų žaidimas su „LA Lakers“ bus paskutinis iš trijų žaidimų namų, kol jie dar nepaleis į trumpą dviejų žaidimų išvyką.

Kyle’as Kuzma galėtų sugrįžti į „LA Lakers“ rikiuotę savo rungtynėse. Jis bus svarbus kūrinys, kurį reikia apsvarstyti Niujorko „Knicks“ komandai, kuri gros naktimis.

„LA Lakers“ (1-oji) ir Niujorko „Knicks“ (4-oji) yra tarp geriausių šio sezono lygų gynybinių komandų. Tačiau jie taip pat yra vieni iš blogiausių puolėjų būrių (atitinkamai 19-as ir 21-as) lygoje, todėl gali prasidėti mažai rezultatyvus žaidimas. Galų gale gali paaiškėti, kuri komanda gerai pasirodys sankaboje.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global