„LA Clippers“ – „Phoenix Suns“
Data ir laikas: 2021 m. Liepos 1 d., Ketvirtadienis, 9:00
Vieta: „Phoenix Suns“ arena, Finiksas
Spėjimas: „LA Clippers“
Lažybų tarpininkas: 1xbet

„Suns“ tai buvo viena geriausių progų užklijuoti seriją, kai jie žaidė namuose. Tačiau pralaimėjus 2 „back back“ žaidimus „Clippers“, norint išlaikyti juos gyvus, reikėjo laimėti. Likus dar 2 rungtynėms serijoje, „Suns“ reikia tik vieno laimėjimo, o „Clippers“ turi laimėti abu žaidimus, kad būtų vainikuota Vakarų konferencijos čempione.

5-ajame žaidime Paului George’ui puikiai talkino Marcusas Morrisas ir Reggie Jacksonas. Morrisas surinko 22 taškus, 3 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus, o Reggie Jackson pridėjo 23 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus. „Suns“ gretose Devinas Bookeris pridėjo 31 tašką, o Chrisas Paulas surinko 22 taškus su 3 atkovotais kamuoliais ir 8 rezultatyviais perdavimais.

6-oje rungtyje „Los Angeles Clippers“ žais „Staples Center“ svečiuose su „Phoenix Suns“.

„Los Angeles Clippers“ laimėjo 5 žaidimą ir sėkmingai išvengė ankstyvo pasitraukimo iš finalo. Likus dar dviem partijoms, „Clippers“ turės laimėti abu, kad laimėtų seriją.

Kalbėdamas apie savo formą, „Clippers“ pateko į atkrintamąsias varžybas užimdamas 4 vietą Vakarų konferencijos taškų lentelėje. Jie iš viso turėjo 47 pergales ir 25 pralaimėjimus. Jie laimėjo 27 rungtynes ​​ir 15 pralaimėjo žaidžiančias komandas iš savo konferencijos reguliariajame sezone. Jų namų rekordas buvo puikus, nes namuose jie laimėjo 26 rungtynes ​​ir pralaimėjo 10 reguliaraus sezono rungtynių.

Jie atkrintamųjų varžybų 1 etape nugalėjo Dalaso „Mavericks“, o tada pusfinalyje nugalėjo Jutos „Jazz“. Šiuo metu finale jie yra 2-3 prieš „Suns“.

„Suns“ sezonas buvo įsimintinas. Reguliariojo sezono rungtynėse su 51 pergale ir 21 pralaimėjimu jie baigėsi kaip 2-oji komanda Vakarų konferencijos taškų lentelėje. Jie turėjo 30 pergalių iš 42 rungtynių su savo konferencijos komandomis.

„Phoenix Suns“ pateko į finalą nugalėdama geriausias šio sezono komandas. Pirmasis jų susitikimas po sezono vykusių čempionų titulą iškovojo Los Andželo „Lakers“. Jie laimėjo seriją prieš „Lakers“ rezultatu 4: 2 ir pateko į pusfinalį, kad susitiktų su „Denver Nuggets“. „Suns“ užregistravo 4: 0 pergalę prieš „Nuggets“ ir buvo pirmoji komanda, patekusi į finalą iš abiejų konferencijų.

Pirmadienio vakarą laimėję išvykos ​​rungtynes ​​su „Suns“, Los Andželo „Clippers“ bus labai motyvuoti. Dabar abi komandos kovos „Staples Center“, kur Los Andželo „Clippers“ žaidžia 6 žaidimą. „Suns“, nepaisant pralaimėjimo paskutiniame mače, serijoje lenkia „Clippers“ 3: 2 ir jiems reikia tik vieno laimėjimo. vainikavo naujus Vakarų konferencijos čempionus. Eidami į žaidimą „Clippers“ yra linkę laimėti 6 žaidimą.

Žvelgiant į tiesioginę prognozę, „Phoenix Suns“ yra antri favoritai, laimėję šio sezono NBA, o „Clippers“ yra 4-oje reitingo vietoje.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global