Čikagos „White Sox“ prieš „Oakland Athletics“
Data ir laikas: 2021 m. Rugsėjo 9 d., Ketvirtadienis (21:40 ET)
Vieta: Oakland- Alameda Country Coliseum
Prognozė: „Oakland Athletics“
Bukmekeris: 1xbet

Čikagos „White Sox“ ketvirtadienio popietę Ouklando ir Alamedos apygardos koliziejuje žais paskutines svarbias trijų partijų rungtynes ​​su Ouklando lengvosios atletikos komanda. Vaidins Reynaldo Lopez
„White Sox“ kaip palengvinimas, o kairiarankis Seanas Manaea žais lengvosios atletikos komandoje.

Reynaldo Lopezas buvo smarkiai nukentėjęs šeštadienį nepriimdamas sprendimo prieš karališkuosius, per keturis savo darbo kėlinius metęs tris smūgius ir tris smūgius. Naktį Lopezas vaikščiojo ir vieną išmušė. Visa žala, padaryta prieš jį, buvo padaryta trečiojo kėlinio metu, kai Cam Gallagher pristatė RBI singlą, o paskui važiavo namo dėl dviejų bėgimų Salvadoro Perezo. Lopezas buvo pakeltas po vos 65 aikštės smūgių. Į šią rungtynę su lengvąja atletika jis atliks 2,08 ERA ir 0,72 WHIP.

„White Sox“ yra patogioje pozicijoje ant Amerikos lygos centrinės dalies, 10 rungtynių prieš antrą vietą užimančius Klivlando indėnus. Nuo balandžio pradžios jie buvo elektriniai tiek nuo indo, tiek nuo piliakalnio, net ir turėdami visus sužalojimus. Išskyrus niekada nematytą žlugimą, jie surengs pirmojo turo atkrintamųjų varžybų seriją.

Seanas Manaea duodavo du smūgius per penkis smūgius per septynis inningus, o penktadienį 11: 10 pralaimėjo „Blue Jays“. „Manaea“ vairuodavo ratus ir spręsdavo visą startą, fanuodamas devynis „Jays“, neperžengdamas tešlos. Vieninteliai bėgimai, skirti jo laikrodžiui, buvo įmušti, kai ketvirtajame kėlinyje Teoscar Hernandezas susitrenkė dvitaškį homerį. A turėjo 8-2 pranašumą, einantį į aštuntą vietą, tačiau Manaea baigėsi be sprendimo, o ne laimėjo, kai „Jays“ išsiveržė šešis kartus į rungtynes, kad užbaigtų žaidimą.

29-erių pietų letena į šį pasirodymą su „White Sox“ atneš 3,91 ERA, 1,22 WHIP ir 165/36 K/BB santykį, kad užbaigtų seriją. Žaidžiant šį žaidimą, „Oakland“ lieka 3,5 žaidimo „Red Sox“ rungtynėse, o paskutinėje vietoje-laukiančios kortos, o liko tik 24 rungtynės. Šis žaidimas yra didelis.

Žaidimas yra labai svarbus Oklandui, nes jie kovoja dėl galutinės AL Wild kortelės vietos.
„Sox“ tai nėra labai svarbu, nes jie patogiai sėdi ant savo padalinio. Norėdami laimėti šį žaidimą, imkitės lengvosios atletikos.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global