Vašingtono „Nationals“ prieš Niujorko „Nets“
Data ir laikas: 2021 m. Rugsėjo 5 d., Sekmadienis, 1:05 val
Vieta: Nacionalinis parkas
Prognozė: Niujorko „Nets“
Bukmekeris: 1xbet

Praėjusį antradienio vakarą Niujorkas laimėjo trečiąsias rungtynes ​​iš eilės, nes antradienio vakarą atsisakė „Marlins“, pasinaudojęs penkių važiavimų raliu, kad laimėtų sustabdytų rungtynių pabaigą. „Mets“ ketvirtadienį pateko į trečiąją vietą NL rytuose, penkias rungtynes ​​atsilikę nuo „Braves“ dėl lygos lyderio. Nyderlandų laukinių kortų lenktynėse komanda už antrąją „wild card“ vietą atsiliko 5,5 žaidimo nuo raudonųjų.

Vašingtonas buvo sužavėtas jų trijų rungtynių serijoje su Phillies namuose, kai jie vėl leido vieną nuslysti. Tautiečiai ketvirtadienio vakarą pateko į ketvirtą vietą NL rytuose, už 15 rungtynių atsilikę nuo „Braves“ dėl lygos lyderio. Nyderlandų laukinių kortų persekiojime komanda antrą vietą užėmė „Wild Card“ už 15 rungtynių už raudonųjų.

Vašingtonas turėjo mažai ką žaisti, nes sezono metu viskas atsiskyrė ir tai lėmė sandorius, kurie sumažino jų sąrašą. „The Nationals“ ketvirtadienį pravedė šešių bėgimų persvarą ir dėl to jų bufetas bus gana nusidėvėjęs. Ketvirtadienio vakarą su „Marlins“ Niujorkas laimėjo tris iš eilės į finalo seriją ir kabojo atkrintamųjų varžybų nuotraukoje. Hill buvo neblogas nuo to laiko, kai atvyko iš Tampos įlankos, o Vašingtonas neturėjo dėl ko žaisti, todėl jūs turėsite palaikyti „Mets“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global